گوسفند زنده قیمت

قیمت گوسفند زنده امروز

قیمت گوسفند زنده 1401گوسفند زنده شهرداریخرید گوسفند زنده

قیمت خرید گوسفند زنده امروز 95 الی 120 هزار تومان برای استفاده از گوشت قرمز گوسفندی، دفع بلا، مراسمات مذهبی، قربانی در عید قربان، مناسبت ها و … ارائه می شود. میزان خرید و قیمت گوسفنده زنده 1401 به حدی بالا بوده است که در مواردی، برخی از نقاط کشور با کمبود دام جهت کشتار و ذبح مواجه شده اند، که بدون شک با نزدیک شدن به ایام عید قربان ، میزان تقاضا برای خرید دام زنده گوسفند بیشتر خواهد شد. در همین رابطه مجموعه شیپ 98 برای ارائه خدمات به تمامی پایتخت نشینان عزیز ، این افتخار را دارد تا بتواند تمامی سفارشات مشتریان عزیز از نقاط مختلف را بپذیرد.

جهت دریافت قیمت امروز و مشاوره رایگان با این شماره تلفن تماس ارتباط برقرار کنید: 09194097369
جهت دریافت قیمت به روز گوسفنده زنده در تهران و کرج برای کشتار و قربانی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

گوسفند زنده در تهران

ما در مرکز عرضه گوسفنده زنده تهران و کرج قبل از هر چیزی بهتر است اطلاعاتی راجع به این جاندار پر سود برای انسان ارائه دهیم، تا آشنایی کاملی با انواع گوسفندان ایرانی و خارجی داشته باشید. در حال حاضر در بین انواع دام همچون بز، گوساله، گاو و …، گوسفند به عنوان اصلی ترین بخش صنعت دامداری کشور شناخته می شود که نیاز گوشت گوسفندی و لبنیات و پشم را تا حد زیادی تامین و برطرف می کند. جمعیت گوسفندان زنده موجود در کشور در سطح استان های مختلف، مقدار زیادی است که علاوه بر کافی بودن و برطرف کردن نیاز های داخلی کشور، امکان صادرات دام به کشور های دیگر را نیز فراهم آورده است.

گوسفند به انگلیسی Sheep 🐑 با غلط املایی ‘,stkn که با نام گوسپند نیز شناخته می شود، از راسته جفت سم سانان، از گروه نشخوار کنندگان و از خانواده گاو سانان می باشد. این جاندار که از سالیان قبل از میلاد نیز اهلی شده است در جهت تولید گوشت، پشم، شیر و … مورد استفاده قرار می گیرد و در هر کشور و هر منطقه ای می توان انواع گوسفندان از نژاد های مختلف را مشاهده کرد. به صورت کلی به گوسفندان نر، قوچ و به گوسفندان ماده، میش گفته می شود.

قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج

خرید گوسفند زنده آنلاین

گوشت گوسفندی (گوشت قرمز) به عنوان یکی از مواد غذایی مفید و لازم برای برطرف کردن نیاز های بدنی شناخته می شود، که مصرف آن در وعده های مختلف به تمامی گروه های سنی توصیه می گردد. با توجه به رژیم غذایی و نوع غذا های ایرانی که در هر خانواری مصرف می شوند، استفاده از گوشت قرمز در پخت و پز برخی از وعده های غذایی لازم است، بنابراین باید تهیه و خرید این نوع گوشت به صورت سالم و بهداشتی و با قیمت گوشت گوسفندی زنده مناسب مورد توجه قرار بگیرد.

با توجه به اینکه امروزه انواع بیماری های دامی شناخته شده و از سوی دیگر شرایطی که بر اثر وجود ویروس کرونا به وجود آمده است، امکان خرید گوشت گوسفندی مطمئن از قصابی ها و مراکز فروش گوشت را از افراد سلب کرده است، بنابراین بسیاری از افراد تمایل دارند تا به خرید گوسفنده زنده بپردازند. تا ذبح و کشتار آن در محل خود یا مرکز فروش گوسفند زنده زیر نظر شخص خودشان انجام شود، تا با اطمینان خاطر نسبت به مصرف این نوع گوشت اقدام کنند.

شما هم به عنوان خریدار بدون شک به دنبال مجموعه ای بهداشتی با ارائه دام به قیمت مناسب و خدمات لازم جهت دریافت دام مورد نظر خود هستید، در این رابطه باید با افتخار بیان کنیم که مجموعه و سایت مرکز فروش گوسفند زنده در تهران شیپ 98 امکان این نوع خرید را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است. تا بتوانند به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و سایت آنلاین قیمت دام زنده، نسبت به خرید هر نوع دام کشتار اقدام کنند.

خرید گوسفنده زنده در تهران و کرج

مرکز خرید گوسفنده زنده در تهران و کرج

با توجه به سابقه درخشان و تجربه کار چندین ساله در زمینه فروش گوسفند زنده در تهران و کرج، شعبه های متنوعی در مناطق مختلف دایر شده است تا شما عزیزان بتوانید در هر منطقه ای، نسبت به خرید حضوری گوسفند در تهران اقدام کنید. همچنین افرادی که تمایل به خرید غیر حضوری دارند نیز می توانند با تماس با مجموعه سفارش خود را ثبت کنند و از نزدیک ترین شعبه به محل سفارش، دام در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

خرید گوسفنده زنده در کرج از مراکز فروش دام کشتار معتبر نیز برای همشهریان عزیز کرج فراهم شده است. با توجه به اینکه بخش زیادی از مشتریان عزیز در کرج سکونت دارند و سفارشات در حجم بالایی از مناطق مختلف استان البرز و کرج وجود دارد، شعبه کرج نیز دایر شده است تا عزیزان بتوانند در این مناطق نیز نسبت به خرید دام مورد نظر خود با وزن و قیمت مناسب اقدام نمایند.

گوسفنده زنده

قیمت گوسفند زنده 1401

قیمت هر کیلو گوسفند زنده امروز برای کشتار بر اساس تغییرات بازار تقریبا برای هر روز می تواند متفاوت و متغیر باشد. قیمت روز گوسفنده زنده و بره را می توانید از طریق تماس با شماره تلفن مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران را از طریق سایت مرکزی عرضه گوسفند قربانی به دست بیاورید. با توجه به اینکه ثبات قیمت برای نهاده های دامی وجود ندارد و به بهانه هایی نظیر نوسان قیمت ارز و قاچاق دام و … همواره دلالان سعی در افزایش قیمت دارند بنابراین در سال جاری همواره قیمت های مربوط به انواع دام اعم از گوسفند، گوساله، بز و گاو و … در حال نوسان بوده است.

قیمت گوسفند زنده شهرداری امروز در حدود 120000 هزار تومان بوده که این مقدار در مراکز مختلف با نوساناتی همراه بوده است. به صورت کلی قیمت دام متاثر از برخی عوامل می باشد که در هر روز می توانند قیمت قطعی و اصلی را مشخص سازند. مجموعه شیپ 98 همواره در تلاش بوده است تا با ارائه قیمت گوسفنده زنده بر اساس وزن و سایر ویژگی ها، بهترین موارد را برای سفارش و انتخاب خدمت مشتریان ارائه دهد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

بزرگترین مرکز پخش و عرضه گوسفنده زنده در تهران با ارزان ترین قیمت سال 1401 بهترین کیفیت و رعایت نکات بهداشتی

خرید و فروش گوسفنده زنده مستقیم توسط دامدار

بیشتر عزیزانی که قصد خرید گوسفنده زنده اینترنتی در تهران را دارند، متمایل به خرید از خود دامدار به صورت مستقیم هستند و می خواهند هیچ واسطه و دلالی در این میان نباشد. چرا که اصولا بیشتر افرادی که در سطح کشور اقدام به فروش دام می کنند اکثرا دلال هستند و به دنبال سود بیشتر هستند. مجموعه شیپ 98 این مشکل را برای خریداران برطرف کرده است و مکان خرید گوسفند به صورت مستقیم از دامداران را فراهم نموده است.

بازار گوسفندان تهران

این مجموعه بر خلاف مرکز فروش گوسفنده زنده در تهران، متشکل از گروه و کادر بسیار بزرگی می باشد که در سطح گسترده فعالیت می کنند. برخی از اعضای این تیم در سایر استان ها نظیر کردستان، آذربایجان غربی و شرقی، زنجان و کرمانشاه اقدام به پرورش دام زنده می کنند تا گوسفندانی ارگانیک و با تغذیه سالم پرورش داده شوند. و در نهایت با ارسال به مرکز اصلی مجموعه که در تهران و کرج در شعب مختلفی فعالیت دارند، دام ارگانیک و طبیعی را به دست مشتریان برسانند.

بنابراین شما عزیزان با خرید دام از این مجموعه در اصل دام طبیعی که از گیاهان کوهستان ها و چراگاه های طبیعی تغذیه نموده است را سفارش می دهید. که این موضوع از حیث سالم بودن و کیفیت گوشت بسیار قابل اهمیت می باشد. با تماس با این مجموعه بدون دخالت داشتن شخص واسطه و یا دلال می توانید با قیمت مناسب، بهترین و با کیفیت ترین نوع دام از نژاد های معروف گوشتی را تهیه کنید.

نرخ دام زنده گوسفند تهران و کرج و سایر شهرها که در جدول زیر درج شده آپدیت نشده است. لطفا برای دریافت قیمت جدید و سفارش گوسفند زنده روز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

استان / نام محصول گوسفند میانگین ساعت
حداقل حداکثر
تهران 100000 125000 115000 11:02
مشهد (خراسان) 95000 120000 110000 11:02
کرج 95000 130000 109000 11:02
اصفهان 90000 118000 105000 11:02
يزد 102000 115000 107000 11:02
اردبيل 89000 112000 100000 11:02
خراسان رضوی 100000 119000 108000 11:02
فارس 105000 120000 110000 11:02
کردستان 90000 115000 105000 11:02
همدان 95000 130000 115000 11:02
قم 80000 110000 95000 11:02
سیستان و بلوچستان 100000 118000 109000 11:02
آذربايجان شرقی 105000 125000 115000 11:02
میانگین 110000 115000

قیمت گوسفنده زنده سال 1400

مرکز فروش گوسفنده زنده

نکته مهمی که در اینجا باید خدمات شما همشهریان عزیز توضیح دهیم مربوط به مرکز عرضه گوسفند زنده قربانی در تمام 22 منطقه می باشد. همچنین علاوه بر محدوده تهران سایر شهرستان های اطراف نیز تحت پوشش شیپ 98 بوده و شما می توانید جهت ثبت سفارش از مناطق زیر نیز اقدام کنید.

اسلام شهر، شهریار، شهر قدس، ملارد – صالحیه، پاکدشت، قرچک، ورامین، گلستان، ری، اندیشه، رباط کردیم، پرند، باغستان، پردیس، بومهن، باقر شهر، پیشوا، نسیم شهر، صباشهر، چهاردانگه، دماوند، حسن آباد، وحیدیه، نصیر شهر، فردوسیه، رودهن، شاهد شهر، صفادشت، فیروزکوه، لواسان، آبسرد، شریف آباد، کهریزک، قشم، جواد آباد، فرون آباد، آبعلی، کیلان، شمشک، احمد آباد مستوفی، ارجمند، اسلامشهر

چه مواقعی قیمت گوسفند افزایش می یابد؟

ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که بدانید در چه زمان هایی قیمت دام زنده افزایش می یابد؟ همچنین بخواهید به پیش بینی قیمت دام زنده در سال 1400 بپردازید. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که عوامل زیادی هستند که روی نرخ گوسفندان تاثیر گذار است. به عنوان یکی از مهمترین ها، وزن گوسفنده زنده قیمت روز را مشخص می کند. این موضوع در رابطه با بازه زمانی های کاهش و افزایش قیمت نمی تواند تاثیر مستقیم داشته باشد. به طور کلی می توان گفت در برخی مناسبت ها و ایام خاص در کشور شاهد افزایش قیمت گوسفنده زنده هستیم. برخی از این موارد شامل گزینه های زیر می باشند.

 • افزایش قیمت در عید قربان تا عید غدیر خم
 • افزایش قیمت گوسفند در ماه محرم، روزهای عاشورا و تاسوعا
 • بالا رفتن نرخ گوسفند زنده 1400 در بازار هنگام کاهش دام در کشور
 • گران شدن قیمت دام کشتار هنگامی که قیمت خوراک دام زنده افزایش می یابد.
 • افزایش قیمت در زمان قاچاق دام زنده به کشورهای دیگر
 • وجود دست دلال در بازار گوسفند زنده روز که در اکثر مواقع وجود دارد
 • و بسیاری موارد دیگر که می توانند سبب بالا رفتن نرخ دام کشتار شوند.

انواع نژاد گوسفند برای قربانی کردن

گوسفندان در هر نقطه و در هر جایی از کره زمین به صورت کلی دسته بندی خاصی دارند و بر اساس نژاد و بازدهی خاصی که دارند در 3 دسته تقسیم بندی شده اند، تا به صورت کلی بر این اساس بتوان آنها را تشخیص داد. سه دسته گوسفندان گوشتی، که در زمینه تولید گوشت بیشتر فعال هستند، گوسفندان پشمی که در تولید پشم فعالیت بهتری دارند، گوسفندان شیری که در زمینه تولید شیر بازدهی بهتری دارند، برای تمامی گوسفندان در نظر گرفته شده است. البته توجه داشته باشید که ممکن است گوسفندی در دو دسته قرار بگیرد چرا که در هر دو زمینه مثلا تولید شیر و گوشت فعال باشد، بنابراین این گوسفند در دسته گوشتی-شیری قرار می گیرد.

قیمت خرید گوسفند زنده از مراکز عرضه

انواع نژاد گوسفندان ایرانی

ایران به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین قطب های پرورش دام در خاورمیانه و حتی جهان شناخته می شود. انواع گوسفندان در مناطق مختلف ایران وجود دارند که از نژاد های مختلف گوشتی، پشمی و شیری هستند و توسط دامداران به صورت سنتی و صنعتی پرورش داده می شوند. به عنوان خریدار گوسفند زنده باید اطلاع داشته باشید که چه نژادی را برای پرورش یا کشتار خریداری می کنید، بنابراین در ادامه به معرفی برخی نژاد گوسفندان ایران می پردازیم.

 • گوسفند افشاری
 •  مغانی ( دشت مغان )
 • دام عربی
 • گوسفند سنگسری
 • گوسفند فراهانی
 • نژاد شال
 • تالشی
 • بختیاری
 • نژاد کردی
 • گوسفنده زل
 • گوسفندان بلوچی
 • زندی
 • سنجابی
 • بهمنی
 • نائینی
 • قره گل
 • دام نژاد قشقایی
 • دالاق
 • و …

در این رابطه نیز بخوانید: قیمت دام زنده شهرداری تهران

دام زنده گوسفند تهران

مزایای استفاده از خدمات مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران (شیپ 98)

اگر لیست کامل مراکز خرید گوسفند زنده را بررسی کنیم، همگی اعلام کرده اند که خدمات خاصی ارائه می دهند. در این رابطه باید بگوییم گروه فروش گوسفندان شیپ 98 بدون هیچگونه شعاری این اطمینان را به شما میدهد که خدماتی کاملا متفاوت و با کیفیت همراه با قیمت ارزان ارائه خواهد داد. همچنین مزایا زیادی وجود دارد که سبب خواهد شد شما برای دریافت قیمت آنلاین گوسفند زنده و همچنین خرید سایت ما را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم برخی از ویژگی های عالی که در زمینه عرضه دام کشتار روز داریم را برای شما نام ببریم.

شما عزیزان می توانید از خدمات دام زنده شهرداری تهران نیز بازدید کنید که مربوط به عرضه دام کشتار روز با ذبح بهداشتی می باشد.

 • خرید مستقیم از دامدار
 • بدون وجود واسطه، رابطه و دلال
 • قیمت گوسفند زنده ارزان نسب به سایر مراکز عرضه دام زنده
 • رعایت اصول بهداشتی
 • تحت نظارت دامپزشکی
 • رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام ذبح گوسفندان
 • حمل و نقل رایگان در خرید غیرحضوری از طریق سایت
 • ارسال قصاب ماهر جهت ذبح و قصابی به صورت رایگان
 • ارسال کارت خوان سیار جهت پرداخت هزینه خرید در محل
 • ارسال به تمام نقاط تهران
 • دارای تخفیف در بازه زمانی های مختلف
 • پرورش صد در صد ارگانیک دام زنده گوسفند و بره
 • تغذیه کاملا سالم، بدون هیچگونه داروی شیمیایی
 • دارای انواع نژاد گوسفندان ایرانی
 • دارای گوسفند مناسب برای قربانی در عید قربان
 • انواع نژاد گوسفند گوشتی
 • و بسیاری موارد دیگر که با یک بار خرید از ما آنها را تجربه می کنید.

مرکز فروش گوسفنده زنده شهرداری

 • مراکز عرضه
 • مناطق تهران
 • مناطق کرج
 • مراکز دیگر
 • مرکز عرضه دام کشتار حکیمیه (کشتارگاه)
 • کشتارگاه حکیمیه
 • دام قائم
 • قائم شهر
 • دام زنده منطقه 15
 • مرکز دام کشتار منطقه 18
 • مرکز فروش دام زنده خاوران (کشتارگاه)
 • مرکز خرید و فروش و عرضه دام کشتار آزادگان
 • اسلام آباد
 • مراکز عرضه کشتار روز افسریه
 • دام کشتار منطقه 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، منطقه 14، منطقه 15، 16، 17، منطقه 18 شهرداری تهران، منطقه 19 شهرداری، منطقه 20، 21 و منطقه 22
 • مراکز عرضه دام زنده گوسفند غرب تهران
 • مرکز خرید دام زنده شهریار ( قیمت گوسفنده زنده در شهریار)
 • مرکز عرضه دام کشتار گوسفندان شرق تهران
 • اسلام شهر

منطقه یک تهران
منطقه 1: پایتخت در شمال شهر واقع شده است که شامل محله های زیر می باشد.

ازگل – اقدسیه – الهيه – امامزاده قاسم – اوین – باغ فردوس – تجریش – جماران – چیذر – دارآباد – دربند – درکه – دزاشیب – جوزستان – زعفرانیه – سوهانک – شهرک نفت – شهرک محلاتی – فرمانیه – فرشته – قیطریه – کاشانک – کامرانیه – محمودیه – نیاوران – ولنجک

منطقه دو شهرداری
منطقه 2: در سمت شمال شرق میدان آزادی واقع شده است و از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد.

برق آلستوم – تهران ویلا – ستارخان – سعادت آباد – شهرک غرب – شهرک مخابرات – شهرآرا – صادقیه – طرشت – فرحزاد – گیشا – همایون شهر – مرزداران

منطقه سه شهرداری
منطقه 3: در شمال شرقی تهران واقع شده است. در زیر لیست محله های این محدوده را می توانید مشاهده کنید.

اختیاریه – پاسداران – دروس – دولت – دیباجی – جردن – ولیعصر – سیدخندان – ظفر – قلهک – میرداماد – ونک

منطقه چهار
منطقه 4: تهران نیز در شمال شرق واقع شده است و شامل محله های زیر می باشد. در صورتی که برای این محدوده قصد خرید گوسفند زنده دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

بلوار پروین – تهرانپارس – حکیمیه – سراج – شمس آباد – مجیدیه – شمیران نو – علم و صنعت – فرجام – قنات کوثر – لویزان – شیان – مهران – نارمک – هروی – هنگام

منطقه پنج
منطقه 5: شهرداری در شمال غرب تهران قرار داد. محدوده و بخش های این ناحیه محله های زیر را تحت پوشش قرار میدهد.

آيت الله كاشانی – اشرفی اصفهانی – باغ فیض – بلوار فردوس – پونک – جنت آباد – حصارک – سازمان برنامه – شاهین – شهران – شهر زيبا – شهرک آپادانا – شهرک اکباتان – شهرک اندیشه – شهرک پرواز – شهرک کوهسار – شهرک نفت – شهرک والفجر – کنکوی – ارمکوی – بیمه

منطقه شش
منطقه 6: اگر در مرکز تهران در محدوده منطقه 6 شهرداری هستید می توانید تنها از طریق یک تماس با شماره تلفن ما اقدام به سفارش دام زنده گوسفند و بره زنده کنید.

آرژانتین – ساعی – امیرآباد – ایرانشهر – بهجت آباد – پارک لاله – جنت – رفتگر – جمالزاده – دانشگاه تهران – شریعتی – شیراز – عباس آباد – فاطمی – قائم مقام – سنائی – قزل قلعه – کشاورز غربی – کریمخان – گاندی – میدان جهاد – میدان ولیعصر – نصرتی – یوسف آباد

منطقه هفت
منطقه 7: این بخش دارای ۵ ناحیه می‌ باشد. مرز شمالی منطقه 7 بزرگراه رسالت، مرز شرقی خیابان‌ های مجیدیه و سبلان، مرز جنوبی خیابان‌ های انقلاب و دماوند، مرز غربی بزرگراه شهید مدرس و خیابان دکتر مفتح است.

اجاره دار – ارامنه – امجدیه – خاقانی – باغ صبا ، سهروردی – بهار – حشمتیه – خواجه نصیر – حقوقی – دبستان،مجیدیه – سبلان – عباس آباد،اندیشه – قصر – کاج – کریمخان – مطهری نامجو – نظام آباد – نیلوفر،شهید قندی – هفت تیر

منطقه هشت
منطقه 8: یکی از دیگر از مناطقی که در شرق تهران واقع شده است مربوط به منطقه 8 شهرداری می باشد. همشهریان عزیزی که در این محدوده زندگی می کنند می توانند به صورت اینترنتی قیمت آنلاین گوسفند زنده را از طریق تماس با مدیر بخش خرید و فروش دریافت کنند.

تسلیحات – تهران پارس – دردشت – زرکش – فدک – کرمان – لشکر – مجیدیه جنوبی – مدائن – نارمک – وحیدیه – هفت حوض

منطقه نه
منطقه 9: در محدوده غرب و مرکز تهران قرار دارد. بخش های مهم محدوده فرودگاه مهرآباد محسوب می شود. ساختمان مرکزی شهرداری در منطقه نه در خیابان آزادی تقاطع استاد معین واقع شده است.

استاد معین – امامزاده عبدالله – دکتر هوشیار – سرآسیاب، مهرآباد – شمشیری – شهید دستغیب – فتح – صنعتی – فرودگاه مهرآباد جنوبی

منطقه ده
منطقه 10: جزو مناطقی است که در مرکز تهران واقع گردیده است. تعداد محله های این ناحیه بسیار زیاد بوده و که در زیر می توانید لیست آن را مشاهده کنید.

بریانک – سلیمانی تیموری – شبیری جی، هفت چنار – سلسبیل جنوبی – کارون جنوبی – هاشمی – زنجان جنوبی – سلسبیل شمالی – کارون شمالی، -آذربایجان – آزادی – امام خمینی – جیحون – حسام الدین – خوش – دامپزشکی – رودکی – سینا – قصرالدشت – مالک اشتر – نواب – کارون – کمیل

منطقه یازده
منطقه 11: تهران جزو مناطقی است که از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی محدود می شود. همچنین لازم به ذکر است که از سمت شرق به خیابان‌ وحدت اسلامی و خیابان حافظ محدود شده است. در نهایت از سمت جنوب به میدان راه‌ آهن و خیابان شوش محدود شده و همچنین از سمت غرب نیز به خیابان‌ های شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی، یا شهید عباسی و میدان حق‌ شناس محدود گردیده است.

شیخ هادی – انقلاب – امیریه ( فرهنگ ) – فروزش – قلمستان – منیریه – حشمت الدوله – جمالزاده – اسکندری – دخانیات – مخصوص – جمهوری – حر – انبار نفت – آگاهی – راه آهن – عباسی – هلال احمر – ابوسعید – اسکندری جنوبی – پاستور – حسن آباد – گمرک – وحدت اسلامی – ولیعصر – کارگر جنوبی – کاشان

منطقه دوازده
منطقه 12: در مرکز تهران واقع شده و جزو مناطق قدیمی پایتخت محسوب می شود. عزیزانی که در این محدوده و این محله ها ساکن هستند، جهت ثبت سفارش گوسفنده زنده با قیمت ارزان و مناسب می توانند همین حالا با مرکز عرضه دام زنده شهرداری گوسفند 1400 در تماس باشند.

اگر برای عید قربان نیاز به خرید دام کشتار جهت قربانی کردن دارید نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

بهارستان – فردوسی – امامزاده یحیی – پامنار – بازار – سنگلج – تختی – هرندی – آبشار – قیام – کوثر – ایران – دروازه شمیران – امین حضور – پانزده خرداد – پیچ شمیران – خراسان – ری – سعدی – لاله زارنو – مولوی – میدان قیام

منطقه سیزده
منطقه 12: شهرداری در شرق تهران واقع شده است. در این محدوده محله های زیر قرار دارند که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

صفا – شهید اسدی – زاهد گیلانی – اشراقی – دهقان – نیروی هوایی – پیروزی – حافظیه – امامت – شورا – آشتیانی – زینبیه – سرخه حصار، -تهران نو – دماوند – نیرو هوایی

منطقه چهارده
منطقه 14: دارای 6 ناحیه و دارای 26 محله می باشد که جزو مناطق پرجمعیت در پایتخت محسوب می شود.

شکوفه – چهارصد دستگاه – جابری – دژکام – شاهین – مینای شمالی – نیکنام – آهنگران – بروجردی – صد دستگاه – فرزانه – سر آسیب دولاب، – شیوا – نبی اکرم (ص) – شهرابی ( قیام ) – شکیب – پرستار – سیزده آبان – ابوذر – تاکسیرانی – مینای جنوبی – دولاب – خاوران – آهنگ شرقی – آهنگ – قصر فیروزه – اتوبان محلاتی – افراسیابی شمالی – اندرزگو – پاسدار گمنام – شهید محلاتی – فلاح – نبرد – هفده شهریور

منطقه پانزده
منطقه 15: شهرداری تهران در جنوب شرقی قرار دارد. این منطقه دارای دو محله محبوب به نام افسریه و خاوران می باشد. همچنین لازم به ذکر است که پایانه اتوبوسرانی غرب در خاوران واقع شده است.

همشهریان عزیز که تمایل به خرید دام کشتار روز دارند می توانند برای خرید انواع دام زنده همچون: گوسفند زنده، بره زنده و … در صورت نیاز به مرکز عرضه و کشتارگاه مراجعه کنند یا اینکه به صورت غیرحضوری از طریق سایت اینترنتی آنلاین اقدام به ثبت سفارش خود کنند.

مظاهری – مینابی – بیسیم – شوش – طیب – مطهری – ابوذر – هاشم آباد – اتابک – شهید بروجردی – کیانشهر شمالی – کیانشهر جنوبی – رضویه – مشیریه – افسریه شمالی – افسریه جنوبی – مسعودیه – والفجر – قیامدشت – خاورشهر – آهنگ – اتوبان بعثت – افسریه – خاوران – مشیریه

منطقه شانزده
منطقه 16: در رابطه با منطقه 16 باید عرض کنیم که این محدوده از سمت شمال به خیابان شوش، از سمت جنوب به بزرگراه آزادگان، از سمت شرق به خیابان فدائیان اسلام و همچنین از سمت غرب به خیابان بهمن‌ یار محدود شده است. منطقه 16 در بخش جنوب و جنوب شرقی تهران می باشد.

جوادیه – نازی آباد – خزانه – شهرک بعثت – علی آباد شمالی – یاخچی آباد – چهارصد دستگاه – تختی – علی آباد جنوبی – باغ آذری – راه آهن – رجایی – هلال احمر – یاخچی آباد

منطقه هفده
منطقه 17: نیز جزو مناطقی است که در جنوب پایتخت واقع گرده است.

ابوذر غربی – آذری – امامزاده حسن – یافت آباد – جلیلی – زهتابی – زمزم – سجاد – گلچین – وصفنارد – ابوذر شرقی – باغ خزانه – بلورسازی – مقدم – ابوذر – امام زاده حسن – قزوین – قلعه مرغی – میدان بهاران

منطقه هجده
منطقه 18: شهرداری تهران در جنوب غرب واقع گردیده است. توجه داشته باشید که محدوده منطقه هجده شامل محله های زیادی می باشد. در صورتی که جزو کسانی هستید که در این محله ها زندگی می کنید می توانید برای خرید از مرکز عرضه دام زنده کشتار منطقه 18 در هر زمان سفارش خود را با یک تماس ثبت کنید. پیک های ما سفارش گوسفند و بره زنده زنده شما را در کمترین زمان ممکن درب منزل و در محل شما تحویل خواهند داد.

همچنین لازم است بدانید که اگر شما بخواهید یک قصاب ماهر برای انجام کارهای قصابی و ذبح برای شما ارسال می شود. اشاره به این نکته که حمل و نقل در مجموعه گوسفند زنده 1400 رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

فردوس – تولیدارو – بهداشت – ولیعصر شمالی – رجائی – ولیعصر جنوبی – صادقیه – صاحب الزمان – یافت آباد جنوبی – یافت آباد شمالی – شاد آباد – هفده شهریور – امام خمینی – شمس آباد – خلیج فارس شمالی – خلیج فارس جنوبی – اتوبان آزادگان – خلیج فارس – سعید آباد – شهرک صاحب الزمان – شهرک ولیعصر

منطقه نوزده
منطقه 19: نیز در جنوب تهران واقع گردیده است. محله های این محدوده شامل موارد زیر می باشد.

خانی آباد نو شمالی – اسفندیاری و بستان – بهمنیار – خانی آباد نو جنوبی – شریعتی جنوبی – شریعتی شمالی – شکوفه جنوبی – شکوفه شمالی – نعمت آباد – دولت خواه – اسماعیل آباد – شهید کاظمی – رسالت – خانی آباد نو – عبدل آباد

منطقه بیست
منطقه 20: محدوده شهر ری نیز جزو مناطق جنوب می باشد.

اقدسیه – صفائیه – ظهیر آباد – غیوری – جوانمرد – حمزه آباد – دیلمان – فیروزآبادی – منصوریه – ۱۳آبان – دولت آباد – شهادت – استخر – بهشتی – سرتخت – علائین – نفر آباد – ولی آباد – امین آباد – تقی آباد – نظامی – عباس آباد – کهریزک

منطقه بیست و یک
منطقه 21: در غرب تهران واقع شده و همچنین در سمت شرق منطقه 22 قرار دارد.

شهرک دریا – تهرانسر غربی – تهرانسر شرقی – باشگاه نفت – تهرانسر مرکزی – شهرک پاسداران – تهرانسر شمالی – شهرک آزادی – شهرک فرهنگیان – شهرک استقلال – شهرک دانشگاه – چیتگر شمالی – چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن) – ویلا شهر – وردآورد – شهرک غزالی – شهرک شهرداری – اتوبان تهران کرج – بزرگراه فتح – تهرانسر – شهرک ۲۲بهمن – شهرک دانشگاه شریف

منطقه بیست و دو
در نهایت منطقه 22: شهرداری تهران که یکی از جدیدترین مناطق محسوب می شود شامل محله های زیر است.

دهکده المپیک – زیبا دشت بالا – گلستان شرقی – زیبادشت پائین – شریف – گلستان غربی – امید – دژبان – شهید باقری – آزادشهر – پیکان شهر – دریاچه چیتگر – شهرک راه آهن – شهرک گلستان

منطقه 1: عظیمیه، اسلام آباد – خیابان چالوس .عظیمیه کوه نور

منطقه 2: منطقه مرکزی کرج

منطقه 3: فردیس مرکزی

منطقه 4: بلوار ارم، بلوار دریا، مهرشهر شمالی، فاز چهار

منطقه 5: محدوده جنوبی خیابان قزوین از میدان دانشگاه تربیت معلم تا سه راه گوهردشت

منطقه 6: محدوده شمالی خیابان قزوین از میدان تربیت معلم تا میانجاده

منطقه 7: محله های این محدوده شامل: گوهردشت، شهرک اوج، حسن آباد، حیدر آباد شرقی

منطقه 8: محدوده جهانشهر تا سه راه گوهردشت

منطقه 9: بخش جنوب خیابان قزوین حد فاصل سه راه گوهردشت تا ابتدای کرج مرکزی

منطقه 10: منظریه، وحدت، شهرک تا ابتدای سه راهی نرسیده به نیروگاه منتظر القائم

منطقه 11: شهرک کلاک

منطقه 12: کیانمهر و قسمت جنوبی چهاربانده و آق تپه جنوبی

لایو شیپ

سایت گوسفند زنده لایو شیپ یکی از بزرگترین مراکز عرضه و مرکز فروش گوسفنده زنده در تهران می باشد.

livesheep.co

های شیپ (سلام گوسفند)

سایت آنلاین قیمت گوسفند زنده های شیپ یکی از دیگر مراکز خرید و فروش در تهران و کرج است.

hisheep.ir

گوسفند زنده دام باما

گوسفند زنده دام باما

مرکز کشتارگاه گوسفندان و فروش آنلاین از طریق سایت اینترنتی به صورت شبانه روزی در پایتخت.

گوسفند زنده دام باما

سون شیپ

گوسفنده زنده سون شیپ همچون سایرین یک مرکز عرضه گوسفند قربانی برای عید قربان می باشد.

7sheep.ir

سون دام

گروه سون دام در زمینه عرضه گوسفند، بره، گاو، گوساله، مرغ و خروس زنده فعالیت دارند.

7dam.ir

گوسفند زنده های شیپ

گوسفند زنده های‌شیپ

مرکز اعلام قیمت گوسفند زنده برای قربانی

گوسفند زنده های شیپ

شیپ سیتی

مرکز فروش گوسفندان شیپ سیتی مرکز عرضه گوسفد با قیمت ارازن می باشد.

sheepcity.ir

شیپ لاین

گوسفنده زنده شیپ لاین نیز یکی از برندهای بزرگ در زمینه خرید و فروش دام زنده می باشد.

sheepline.ir

شما عزیزان می توانید جهت خرید گوسفنده زنده در تهران برای کشتار و قربانی کردن، از نژاد های گوشتی، دام مورد نظر خود را از طریق کشتارگاه و میادین شهرداری خریداری نمایید. تا با خرید این نوع بتوانید لاشه گوسفندی با بازدهی گوشت قرمز بیشتری را در اختیار داشته باشید. که برای داشتن اطلاعات بیشتر در این رابطه و مشاوره برای انتخاب نژاد مناسب با بازدهی میزان گوشت خالص بعد از ذبح، با شماره های داخل سایت در تماس باشید تا با توجه به نیاز و هدف شما، بهترین نژاد خدمت شما معرفی گردد.

توجه داشته باشید که تمامی محصولات دامی همچون بره زنده روز با قیمت ارزان و مناسب در این مجموعه نیز ارائه می شود.

قیمت گوسفنده زنده کیلویی چنده؟

اولین سوال برای شما می تواند در این رابطه باشد که قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده چقدر است. در این رابطه باید بگوییم که نرخ گوسفد هر روزه توسط اتحادیه دام زنده اعلام می شود. قیمت اعلام شده برای هر یک کیلو گرم است که هزینه کلی خرید را برای شما مشخص می کند. هم اکنون نرخ 1400 در ماه سوم و چهارم چیزی حدود 50 هزار تومان به بالا می باشد. شرایط بالا و پایین بودن قیمت در مراکز عرضه مختلف را خدمت شما داخل این مقاله توضیح داده ایم. بنابراین دقت داشته باشید که امکان اختلاف قیمت به دلایل مشخص شده بین تمامی مراکز وجود خواهد داشت.

بهترین مرکز عرضه و ذبح بهداشتی گوسفند؟

اگر تمایل دارید از بهترین مرکز ذبح بهداشتی و یک مرکز معتبر گوسفند فروشان را برای خرید انتخاب کنید باید به شما بگوییم که نکات زیادی وجود دارد که سبب می شود شما بخواهید یک کشتارگاه معتبر را انتخاب کنید. البته در کنار مراکز کشتار روز، تعدادی از میادین شهرداری نیز وجود دارند که امکان خرید از آنها هم امکان پذیر می باشد. اگر شما تصمیم دارید اقدام به خرید گوسفند زنده شهرداری کنید شاید بتوانید در محدوده و منطقه محل خود میادین شهرداری را پیدا کنید. هر چند در صورت نبودن میدان های فروش دام زنده در محله شما یا باید به مناطق دیگر مراجعه کنید یا اینکه بخواهید اقدام به خرید اینترنتی کنید. این مورد را به شما بگوییم که این روزها خرید اینترنتی گوسفد بسیار رایج شده و شما هم می توانید بدون هیچ مشکلی بدون نیاز به از دست زمان اقدام به سفارش آنلاین کنید.

مرکز فروش گوسفند قربانی برای عید قربان کجاست؟

در میان تمامی مراکز گوسفنده زنده شهرداری بسیاری از بخش ها وجود دارند که به عنوان مرکز خرید و فروش گوسفند زنده قربانی در تهران فعالیت دارند. هر چند هیچ تفاوتی ندارد شما بخواهید از کجا خرید خود را انجام دهید. در هر صورتی هدف شما از خرید برای قربانی کردن در عید قربان تا عید غدیر خم می تواند باشد. همچنین یاد بگوییم که قربانی گوسفند تنها به عید قربان محدود نمی شود. هر کسی می تواند در سایر ایام و مراسمات مذهبی کشور بخصوص در روز تاسوعا و عاشورا نیز اقدام به خرید و قربانی کردن گوسفند کند. در ادامه این سوال نیز باید بگوییم که امکان خرید سایر دام زنده اعم از: گاو و گوساله زنده، شتر زنده و … نیز برای قربانی کردن در این ایام نیز مناسب است.

چگونه وزن گوسفنده زنده قیمت را مشخص می کند؟

بیشترین سوال اکثرا مربوط به متوسط وزن گوسفنده زنده می باشد. همانطور که داخل محتوا هم توضیح دادیم قیمت گوسفند زنده بر اساس وزن گوسفندان مشخص می شود. بنابراین باید طبق توضیحات سوال اول با اعلام قیمت امروز توسط اتحادیه برای هر کیلو گوشت گوسفندی زنده شما می توانید مبلغ اعلام شده که در بخش سوال اول گفته شد، ضربدر کل وزن گوسفند کنید. شاید بخواهید بدانید که میزان گوشت خالص گوسفند و بره بعد از ذبح چقدر است. ما در رابطه با این موضوع مقاله مفصلی داخل سایت هم نوشته ایم که می توانید وارد سایت شده و از طریق ستون کناری در کادر جستجو اقدام به جستجوی این موضوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.