قیمت خرید گوسفند زنده عید قربان برای قربانی کردن

قیمت گوسفند زنده عید قربان جهت قربانی کردن در این روز توسط شیپ 98 عرضه می شود. اگر در فاصله عید قربان تا عید غدیرخم قصد قربانی کردن گوسفنده زنده دارید می توانید با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که ما در این صفحه اطلاعات جامعی در رابطه با شرایط و احکام و همچنین دعای ذبح قربانی گوسفند خدمت شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با من همراه باشید.

گوسفند زنده عید قربان

همانطور که قبلا داخل سایت در رابطه با خرید گوسفند زنده برای عید قربان، مراسمات مذهبی همچون عاشورا و تاسوعا، عقیقه کردن برای نوزاد تازه متولد شده و … صحبت کردیم مجموعه ما در تمامی این ایام خدمات دام زنده ارائه میدهد. تمامی دام ها اعم از: گوسفند و بره زنده، گاو و گوساله زنده، بز و بزغاله، شتر و … در تمامی این مراسمات توسط ما به فروش میرسد. نکات زیادی در رابطه با خرید در این ایام وجود دارد که در ادامه به بررسی تک تک آنها خواهیم پرداخت.

گوسفند زنده عید قربان 1400

قیمت گوسفند زنده عید قربان

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید مربوط به قیمت گوسفند زنده عید قربان می باشد. در این روز که اکثر مردم اقدام به قربانی کردن گوسفند می کنند، میزان تقاضا برای خرید دام زنده بسیار بالا می باشد. بنابراین ممکن است قیمت گوسفنده زنده در عید قربان نسبت به سایر روزها کمی متفاوت باشد. اما از آنجایی که اتحادیه تعیین نرخ دام کشتار روز سعی می کند نرخ را طوری تنظیم کند که تفاوت زیادی با سایر روزها نداشته باشد.

اما در این میان یک نکته مهم دیگر وجود دارد که در برخی مراکز خرید و فروش گوسفند برای عید قربان و عید غدیر خم ممکن است در زمان کاهش موجودی دام کشتار قیمت ها را بالا اعلام کنند. البته این مورد به صورت غیرقانونی نیست، نکته ای که سبب این افزایش قیمت است، قیمت خرید گوسفند زنده برای خود دامداران و مراکز فروش دام می باشد.

اگر شما هم می خواهید از مراکز معتبر و بهداشتی عرضه گوسفند قربانی در تهران خرید کنید می توانید در صورت تمایل به مرکز کشتارگاه ما راجعه کنید و یا در صورت تمایل به صورت غیرحضوری از طریق تلفن تماس مرکز عرضه قربانی و ذبح در عید قربان در ارتباط باشید.

مراکز خرید و فروش دام زنده برای قربانی

هر ساله توسط مراکز و سازمان های ناظر برای خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج مرکز فروش گوسفند زنده عید قربان تعیین می باشد. تعداد این مراکز که خدمات گوسفند برای قربانی در عید قربان عرضه می کنند بسیار بالا می باشد. به طوری که در تمامی مناطق حداقل یک مرکز برای فروش در نظر گرفته می شود. البته لازم است بدانید که در برخی مناطق اصلا مرکز فروش گوسفند زنده وجود ندارد. به همین دلیل شاید لازم باشد برای خرید حضوری به سایر مناطق تهران یا کرج مراجعه کنید.

یکی از مزایای خوب فروش گوسفندان در شیپ 98 ارائه خدمات به تمامی مناطق و محله های تهران است. به این صورت که فرقی نمی کند شما در چه منطقه و محدوده ای از شهر تهران و کرج باشید، پیک ما همراه با یک قصاب ماهر گوسفند خریداری شده برای عید قربان را در محل به شما تحویل خواهد داد.

نکته مهم دیگر مربوط به انجام کارهای ذبح و قصابی است که از اهمیت بسیار زیادی در عید قربان برخورد می باشد. به طوری که فرد ذبح کننده باید دعای ذبح در عید قربان را هنگام قربانی کردن بخواند.

قصابان ماهر و گوسفند فروشان ما تمامی احکام و شرایط و اصول بازم را هم ذبح به طور کامل رعایت می کنند و از این نظر خیالتان راحت باشد.

قیمت گوسفنده زنده در عید قربان

خرید اینترنتی گوسفند در عید قربان تا عید غدیرخم

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم امکان خرید و فروش اینترنتی گوسفند زنده عید قربان وجود دارد. شما می توانید در هر ساعتی از روز عید قربان که تصمیم به انجام قربانی و ذبح دارید با ما تماس گرفته و ساعت تحویل در محل را مشخص کنید. ما گوسفند خریداری شده شما را در محل تحویل می دهیم. توجه داشته باشید که در ساعات شلوغ که تعداد مشتریان زیاد می باشد ممکن است کمی زمان تحویل طولانی شود. بنابراین بهتر است از قبل سفارش خود را از طریق تماس با کارشناس فروش رزرو کرده و ساعت تحویل را اعلام کنید.

همچنین در این رابطه می توانید بخوانید: مراکز عرضه دام زنده عید قربان در زمان کرونا

داستان عید قربان چیست؟

چرا در روز عید قربان مسلمانان اقدام به قربانی کردن گوسفند زنده می کنند. بی شک شما هم کم و بیش از داستان این روز عزیز با خبر هستید. در اینجا به طور مختصر جزئیاتی در رابطه با این عید که با عنوان عید قربان تا عید غدیر خم معروف است خدمت شما ارائه می کنیم.

زمانی که به حضرت ابراهیم (ع) گفته شد که باید در راه خدا فرزند خود را قربانی کند، این حضرت با پذیرفتن امر الهی اقدام به انجام این کار کرد. زمانی که ابراهیم پسر خودش را یعنی اسماعیل را می خواست در راه خدا و با امر الهی قربانی کند، ابتدا می خواهد با چاقوی خود شاخه گلی را که در آن اطراف بود ببرد، اما با اتفاق عجیبی که افتاد حضرت ابراهیم خشمگین شد و چاقو را پرت کرد. اتفاقی که رخ داد چاقویی که نیز و برنده بود، قادر به بریدن یک شاخه گل نازک نبود. زمانی که ابراهیم (ع) با این مورد روبرو شد، چاقو را به سمت یک سنگ پرتاب کرد. جالب اینجاست، چاقویی که یک شاخه گل نازک را نبرید، با برخورد کردن به سنگ ، یک سنگ بزرگ را به دو نصف تقسیم کرد.

در این هنگام بود که از جانب خداوند برای حضرت ابراهیم وحی آمد که تو در راه خدا اقدامی که لازم بود انجام دهی را انجام دادی. بنابراین یک گوسفند برای قربانی کردن بجای اسماعیل برای آنها فرستاد که اقدام به ذبح و قربانی کردن گوسفند کنند.

از آن روز به بعد این روز را که مربوط به داستان حضرت ابراهیم (ع) و حضرت اسماعیل (ع) می باشد را روز عید قربان نامیدند. از آن پس مسلمانان جهان در این روز اقدام به خرید گوسفند زنده برای عید قربان می کنند.

مرکز خرید و فروش گوسفند زنده برای عید قربان

چه نوع دام زنده ای را می توان قربانی کرد؟

ممکن است برای شما هم جای سوال باشد که در ایام عید قربان تا غدیر خم وقتی قصد داریم دام زنده قربانی کنیم، آیا فقط باید گوسفند قربانی کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در طبق داستان در آن را گوسفند قربانی شده است. اما افرادی که می خواهند دام بزرگتری همچون گوساله، گاو، شتر و … قربانی کنند هیچ مشکلی ندارد و این مورد امکان پذیر است.

تقسیم گوشت قربانی عید قربان بین نیازمندان

مورد دیگری که در این بخش از مقاله قیمت گوسفند زنده عید قربان باید به آن اشاره کنیم مربوط به تقسیم گوشت قربانی می باشد. زمانی که افراد اقدام به قربانی و ذبح گوسفند می کنند، باید گوشت حاصل از دام زنده قربانی شده را به قسمت های مساوری تقسیم کرده و آن را بین مردم تقسیم کنند. در پخش کردن گوشت بهتر است اول اگر اطراف شما کسانی هستند که شرایط مالی خوبی ندارند در نظر گرفته شود که گوشت گوسفند عید قربان به آن ها داده شود.

قیمت گوسفند زنده عید قربان 1400 ممکن است با سال ها قبل و همچنین با قیمت گوسفنده زنده روز در روزهای عادی متفاوت باشد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت قیمت دقیق همین حالا با کارشناسان ما در مرکز فروش گوسفندان تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.