اطلاعاتی درباره شیپ 98

درباره ما

مجموعه فروش گوسفند زنده شیپ 98 یکی از مراکز معتبر عرضه انواع دام زنده در پایتخت می باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات به تمامی پایتخت نشینان در هر منطقه ای از تهران، به عزیزانی که در کرج و سایر مناطق نزدیک به تهران هستند نیز خدماتی را ارائه می دهد. صداقت کاری در کنار کیفیت بالا و بهداشتی بودن محیط و در نتیجه ارائه خدمات بهداشتی و مناسب، سبب شده است تا از هر منطقه ای از تهران بزرگ و همچنین کرج و حومه، مشتریان عزیز سفارشات خود را به این مجموعه بسپارند.

اطلاعاتی درباره مجموعه شیپ 98

با توجه به موضوعاتی که امروزه وجود دارد، خرید گوشت سالم و بهداشتی برای مصرف در خانوار و حتی استفاده در مراسمات و جشن ها و … به یکی از دغدغه های خریداران دام تبدیل شده است. چرا که وجود بیماری های مختلف دامی در کنار وجود افراد سودجو و کلاهبردار و همچنین تردید در سالم بودن گوشت و دام خریداری شده، انتخاب را برای خریداران عزیز سخت کرده است. بنابراین وجود مرکزی معتبر و بهداشتی که بتواند اطمینان خاطر از بابت سالم بودن دام و همچنین خرید ایمن و بدون سودجویی اضافه را برای مشتریان به وجود بیاورد، امری کاملا ضروری است.

این روزها همشهریان دغدغه های زیادی در مورد رفت و آمدها دارند. واقعا زمان به قدری ارزشمند است که دیگر کسی نمی خواهد حتی زمان کمی را از دست بدهد. از طرفی در رابطه با همین موضوع خرید دام عواملی همچون سالم و بهداشتی بودن از اهمیت زیادی برخوردار است. این گوسفند فروشی با ارائه خدمات اینترنتی فروش انواع محصولات دامی سعی داشته تا قدمی در رشد و پیشرفت این زمینه برداشته و بتواند در راستای رضایت همشهریان عزیز خدمات غیر حضوری ارائه دهد.

خرید و فروش گوسفند زنده اینترنتی

مرکز عرضه بهداشتی و معتبر

مجموعه بزرگ شیپ نود و هشت به عنوان مرکز ارائه انواع دام زنده سالم و بهداشتی با قیمت مناسب در تهران شناخته می شود. عزیزانی که تمایل به خرید انواع دام از قبیل بره زنده، گوسفند، شتر، گوساله، بز و انواع طیور همچون مرغ و خروس محلی و … دارند، می توانند با مجموعه ما در تماس باشند . وجود کادر مجرب در کنار حمل و نقل رایگان به همراه صدور فاکتور از جمله خدمات متفاوتی است که توسط این مجموعه ارائه می گردد. در ضمن اعزام قصاب به محل و ذبح در محل مورد نظر شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

این مجموعه در سال 1384 تاسیس شده است و از این سال به ارائه خدمات به مشتریان عزیز می پردازد. با توجه به در نظر گرفتن نیاز بسیاری از مشتریان برای عدم امکان مراجعه به مجموعه و همچنین در نظر داشتن شرایط حاکم بر جامعه بر اثر وجود بیماری کرونا و موارد دیگری همچون دوری مسافت و مشغله کاری و … امکان خرید دام زنده به صورت اینترنتی و تلفنی در تهران را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم . با یاری خدا و نظر لطف شما بزرگواران، هم اکنون مجموعه شیپ 98 به عنوان بزرگترین و معتبر ترین مرکز فروش دام زنده در تهران شناخته می شود.

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.