خرید گوسفند زنده در زمان کرونا ویروس
خرید گوسفند زنده در زمان کرونا

چگونه در وضعیت کرونا گوسفند بخریم

به گزارش گوسفند فروشی شیپ 98 این روزها همانطور که همه ما میدانیم کل دنیا درگیر بیماری کرونا هستند. هم اکنون این ویروس در کشور ایران نیز وجود دارد و باید نکات بهداشتی لازم را هنگام خرید گوسفند زنده رعایت کنیم. در این مقاله قصد داریم تا خیال شما همشهریان عزیز را از این بابت راحت کنیم.

در این رابطه قبلا مقاله ای تحت عنوان مراکز معتبر عرضه در وضعیت کرونا نیز ارائه دادیم.

نگهداری گوسفندان در جایگاه مناسب

مهمترین نکته در رابطه با این موضوع مربوط به محل نگهداری دام زنده می باشد. با شرایط به وجود آمده مجموعه ما سعی کرده انواع دام ها را از هم جدا کرده و هر کدام در بخش جدایی نگهداری می شوند. همچنین گروه از دام ها که تعداد زیادی موجود هستند مثل گوسفند زنده، به چند گروه تقسیم شده و در بخش مجزا نگهداری می شوند. این مورد جزو یکی از نکات رعایت شده در مجموعه بزرگ فروش دام زنده می باشد. همواره در تلاش هستیم تا خدمات کاملا بهداشتی را در وضعیت کرونا ارائه دهیم.

خرید دام زنده در وضعیت کرونا ویروس
خرید دام زنده در وضعیت کرونا ویروس

گندزدایی محیط دام زنده

در رابطه با پاکسازی محیط و گندزدایی نیز لازم است بدانید که هر روز یکبار این عمل صورت میگیرد. بدین شکل که بعد از خارج کردن دام ها از محل نگهداری کل محیط به طور کامل گندزدایی می شود. سپس همه دام ها اعم از گوسفند زنده، بره زنده، گوساله زنده ، مرغ و خروس زنده هر کدام در بخش مخصوص به خودش قرار میگیرد. این کار طبق نظارت کامل دامپزشک صورت گرفته و تمامی مراحل به صورت اصولی انجام می شود.

گندزدایی بخش طیور مرغ و خروس زنده

علاوه بر بخش دام ها که مربوط به گوسفند و گوساله میباشد، بخش مربوط به طیور نیز به طور کامل پاکسازی می شود. یکی از خدمات دیگر در مجموعه ما مربوط به خرید و فروش مرغ زنده و خروس زنده می باشد. بر همین اساس در وضعیت ویروس کرونا اقدام به گندزدایی محیط با نظارت کامل دامپزشکی کرده ایم. همچنین لازم به ذکر است که تنها یک نفر جهت رسیدگی به محیط نگهداری طیور مراجعه می کند.

رسیدگی به گوسفندان توسط یک نفر

همانطور که می دانید بیشتر فروش دام این روزها از طریق اینترنت می باشد. با این وجود هستند افرادی که تمایل به خرید حضوری دارند. با وجود حضور مشتریان امکان وارد شدن به محل نگهداری وجود ندارد. مشتری بعد از اعلام وزن مسئول رسیدگی به این کار یکی از گوسفندان را برای مشتری انتخاب می کند. در این مجموعه با وجود چندین نفر که در حال فعالیت هستند تنها یک نفر در حاضر به گوسفند و سایر موارد همچون گاو و گوساله رسیدگی می کند.

گوسفند زنده در وضعیت کرونا
گوسفند زنده در وضعیت کرونا

رعایت نکات بهداشتی هنگام ذبح حضوری

مورد مهم دیگر مربوط به زمان ذبح می باشد. مشتریانی که تا به حال در وضعیت کرونا به صورت حضوری به مجموعه گوسفند فروشی ما مراجعه کرده اند حتما شاهد رعایت نکات لازم بوده اند. قصاب ما که در کار خود بسیار ماهر می باشد، با استفاده از دستکش و ماسک کلیه مراحل ذبح و تمیز کردن گوسفند را برای شما انجام می دهد. البته در رابطه با خرید غیر حضوری نیز قصابی که به محل شما اعزام می شود با رعایت همه این نکات مراحل ذبح و قربانی کردن را انجام میدهد.

اطمینان از سلامت دام زنده

خرید گوسفند زنده در وضعیت کرونا سبب شده تا مشتریان در مورد این موضوع وسواس به خرج دهند. از این رو با رعایت نکات بهداشتی که بالاتر به آنها اشاره شد و برخی موارد دیگر، شیپ 98 این اطمینان را به شما می دهد که این مرکز عرضه، دام زنده کاملا سالم و بهداشتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.