مراکز بهداشتی فروش دام در عید قربان
مراکز بهداشتی فروش دام در عید قربان

مراکز معتبر و بهداشتی دام زنده عید قربان در وضعیت کرونا اعلام شد

همشهریان عزیز در رابطه با مرکز خرید دام زنده شهرداری توجه لازم را داشته باشید. از آنجایی موضوع دام بهداشتی یکی از نکات خیلی مهم محسوب می شود، وضعیت این روزهای کشور نیز کمی انتخاب را دشوارتر می کند. هم اکنون در سراسر ایران با نزدیک شدن به عید مراکز عرضه دام زنده برای عید قربان مشخص شده است. پس تنها از مرکزی که دارای مجوز رسمی و مرکز معتبر عرضه محسوب می شود خرد خود را انجام دهید.

جلوگیری از خرید و فروش دام زنده در سطح شهر
جلوگیری از خرید و فروش دام زنده در سطح شهر

قربانی دام زنده سبب بیماری کرونا نشود

همانطور که میدانید مدتی است وضعیت کشور و کل کشورهای دیگر دچار بیماری کوید 19 به انگلیسی Covid-19 کرونا ویروس شده است. از این رو عبور و مرور در مراکز عمومی بدون ماسک و دستکش ممکن است برای هر فردی خطرساز باشد. بنابراین تمام نکات بهداشتی قربانی کردن گوسفند در عید قربان را حتما به خوبی رعایت کنید.

مردم در سراسر ایران بنا به رسم هر ساله در روز عید قربان اقدام به قربانی کردن دام زنده می کنند. پس باید طوری نباشد که امسال را رعایت نکردن نکات بهداشتی برای خود تلخ کنیم.

جلوگیری از عرضه دام زنده در سطح شهرها

در حال حاضر در کلیه شهرها عرضه گوسفند، گوساله، گاو، بره در سطح شهر متوقف شده است. طبق اعلام مراکز نظارتی در سطح شهر نیروهای نظارتی قرار دارند که در صورت عدم رعایت پیگیر موضوع باشند. این کار تنها برای سلامتی شما دوستان عزیز، و همچنین جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا می باشد.

راهکارهای رعایت نکات بهداشتی تنها مربوط به خرید از مراکز بهداشتی می باشد که توسط دولت مشخص می شود.

مرکز خرید گوساله و گوسفند برای قربانی در عید قربان
مرکز خرید گوساله و گوسفند برای قربانی

مرکز عرضه دام در تهران

هم اکنون در کل تهران چندین مرکز مختلف جهت عرضه انتخاب شده اند. برخی از این موارد گوسفند فروشی های مختلف در مناطق مختلف تهران هستند و برخی دیگر دام زنده شهرداری تهران می باشد. پس برای اینکه خرید مطمئن و بدون مشکلی داشته باشید تنها از طریق این مراکز معتبر اقدام به خرید اینترنتی یا خرید حضوری کنید.

مجموعه شیپ سیتی به عنوان یکی از مراکز معتبر عرضه دام زنده در تهران و کرج با رعایت تمامی نکات بهداشتی در وضعیت کرونا ویروس، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

جلوگیری خرید و فروش

همچنین نیروهای نظارتی از مردم خواستار جدی گرفتن این موضوع می باشد. هموطنان عزیز در هر شهر و استانی که هستید از خرید و فروش دام زنده در سطح شهر جدا خودداری کنید. برای انجام فریضه قربانی و ذبح گوسفند کافیست به مراکز اعلام شده مراجعه کنید یا از طریق شماره تماس مراکز گوسفند فروشی اقدام به سفارش اینترنتی کنید.

رعایت موارد شرعی دین هنگام ذبح

مرکز خرید و عرضه دام زنده معتبر و بهداشتی علاوه بر ارائه دام بهداشتی ( گوسفند، بره، گوساله، گاو) لازم است در رابطه با قربانی کردن و ذبح حیوان نکات لازم مربوط به مباحث شرعی را اجرا کنند. از این در شیپ سیتی قصابان ماهر ما با رعایت تمامی اصول بهداشتی ، دعای عید قربان را هنگام قربانی کردن خوانده و سپس اقدام به ذبح می کند. در رابطه با این موضوع هم حواستان باشد که به صورت درست انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.