قیمت گاو زنده در تهران
قیمت گاو زنده در تهران

گوساله زنده و گاو زنده برای کشتار با قیمت روز اتحادیه

خرید گوساله زنده و بهره وری از گوشت گوساله و گاو برای استفاده در مراسمات و حتی استفاده در وعده‌های غذایی روزانه می‌تواند مورد توجه بسیاری از خانوار‌ها باشد. با توجه به موضوع بهداشت و استفاده از گوشت سالم، این روز‌ها افراد ترجیح می‌دهند تا بجای تهیه گوشت از مراکز عرضه گوشت (قصابی ها)، خود اقدام به خرید دام زنده سالم نمایند تا با اطمینان خاطر بتوانند از گوشت سالم و البته تازه آن بهره ببرند.

در این میان استفاده از گوشت گوساله زنده با توجه به قیمت گوساله زنده که نسبت به تهیه گوشت از قصابی‌ها و … بسیار به صرفه‌تر می‌باشد مورد توجه است. در این مقاله از سایت شیپ98 به بررسی مطالبی در رابطه با گوشت گوساله، گوشت گاو و قیمت روز گوساله زنده می‌پردازیم. لازم به ذکر است اطلاعاتی در رابطه با تفاوت نوع گوشت ها را در ادامه خدمت شما توضیح می دهیم.

گوساله و گاو زنده شهرداری تهران و کرج

مرکز عرضه گوساله و گاو زنده کشتار

این که شما در این صفحه هستید بدین معنی است که تصمیم به خرید این نوع دام دارید. مشتریان گرامی ما بر اساس نیاز های خاص خود اقدام به خرید این دام کشتار می کنند. به عنوان مثال برخی افراد برای مصرف گوشت سفارش ثبت می کنند، برخی ممکن است برای قربانی کردن و … که دلایل مختلفی وجود دارد. لازم است توجه شما را به این نکته جلب کنم که با وجود تفاوت دلایل خرید، مشتریان زیادی نیاز به دام بزرگ دارند. منظور ما این است که گوسفند شاید برای دلیل خرید آنها کوچک باشد و نیاز آنها را رفع نکند. به همین دلیل از دام های بزرگ همچون گاو، گوساله، شتر استفاده می کنند.

در حال حاضر این مجموعه با فعالیت چندین ساله خود موفق شده است تا به عنوان بهترین مرکز عرضه بهداشتی و ذبح شناخته شود. البته در طی این سال ها تمامی مجوز های لازم را از مراجع ذی صلاح همچون شهرداری دریافت کرده ایم. این اطمینان را به شما می دهیم که رضایت 100 درصدی از خدمات ما خواهید داشت. ارزش یک بار امتحان کردن را دارد تا با بهترین شیوه مرکز عرضه دام تهران و کرج آشنا شوید.

گوشت گوساله زنده

همانطور که مطلع هستید گوساله یکی از بهترین گوشت‌ها را دارد و بیشتر افراد در میان انواع گوشت قرمز مربوط به حیوانات حلال گوشت تمایل بیشتری نسبت به استفاده از گوشت گوساله دارند، چرا که این نوع گوشت دارای مزیت‌های بیشتر و بهتری نسبت به موارد دیگری همچون گوشت بز و گوسفند است. البته نباید از این موضوع غافل شد که هر نوع گوشتی خاصیت‌های مجزا و جداگانه‌ای دارد و افراد نسبت به طبع و ذائقه خود نسبت به خرید گوشت اقدام می‌کنند. اما به صورت کلی گوشت گوساله از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

خرید گوساله پرواری
خرید گوساله پرواری

اگر توجه کرده باشید بدون شک به این نکته پی برده‌اید که همواره گوشت گوساله در مراکز عرضه گوشت در تهران و سایر شهر‌ها دارای کثرت بیشتری نسبت به سایر گوشت‌ها همچون گوشت گاو نیز است. دلیل این موضوع به کیفیت بالای گوشت در دوران گوسالگی برمی‌گردد. گوساله در سنین پایین دارای درصد چربی کمتری نسبت به سنین بالاتر و بالغ شدن است، از این رو می‌تواند نسبت به وزن خود بازدهی بهتری برای تولید گوشت خالص عاری از چربی داشته باشد.

خرید گوساله زنده

خرید دام زنده با کیفیت که دارای گوشت سالم و مناسبی باشد نیازمند در اختیار داشتن اطلاعاتی می‌باشد تا در هنگام خرید با مشکلی مواجه نشوید، البته با خرید از مراکز معتبر و بهداشتی می‌توانید از بابت در اختیار داشتن دام سالم و گوشت با کیفیت آن مطمئن باشید که مجموعه شیپ 98 این افتخار را دارد که در سطح تهران و مناطق حومه اقدام به عرضه گوشت بهداشتی و همچنین دام سالم نماید تا بتوانید برای خرید خود مرکزی معتبر و بهداشتی با سابقه کار بیش از 20 سال را در اختیار داشته باشید.

برای خرید دام زنده در پایتخت از جمله خرید گوساله زنده در تهران می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما آماده و تحویل داده شود. دام مورد نظر خود را می‌توانید با قیمت مقطوع و اطمینان خاطر از با کیفیت بودن گوشت دام از مجموعه شیپ 98 تهیه نمایید.

قیمت گوساله زنده 99

علاوه بر کیفیت گوشت و همچنین اطمینان حاصل کردن از سالم بودن گاو زنده و یا گوساله، قیمت گوساله زنده نیز در خرید و انتخاب وزن و … تاثیر گذار است. شاید برای عده‌ای که می‌خواهند تنها گوشتی با کیفیتی تهیه نمایند قیمت ملاک مهمی در انتخاب و خرید نباشد اما به صورت کلی، قیمت یکی از مهمترین فاکتور‌ها در انتخاب هر چیزی است. قیمت روز گوساله زنده کشتار می‌تواند بر اثر نزدیکی به اعیاد و مناسبات مذهبی و … دچار تغییراتی شود که اکثر این تغییرات در راستای افزایش قیمت صورت می‌گیرند.

قیمت روز گاو زنده
قیمت روز گاو زنده

قیمت گاو زنده و همچنین گوساله همچون قیمت گوسفند زنده در سنین مختلف بنا به عوامل مختلفی دارد، برای مثال گوساله‌هایی که تنها از شیر گاو تغذیه شده‌اند و در رشد آنها از هیچ علوفه‌ای استفاده نشده است از قیمت بالاتری نسبت به سایر موارد برخوردار هستند. با توجه به نوسانات موجود در بازار به دلایل مختلف اقتصادی و … قیمت روز گوساله زنده و قیمت روز گاو زنده می‌تواند در هر روز دستخوش تغییراتی شود. برای اطلاع از قیمت دقیق می‌توانید با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید.

قیمت گوساله زنده 98

همانطور که مطلع هستید قیمت گوساله زنده سال 98 همواره با تغییرات زیادی مواجه بود و کمتر شاهد کاهش قیمت بودیم. بنا به دلایل مختلفی و معضل کمبود گوشت در بازار همواره روند رشد قیمت برای این نوع دام را شاهد بودیم. تا جایی که می‌توان گفت قیمت گاو زنده در سال 98 هر روز با تغییری همراه بود و برای هر روز قیمتی در نظر گرفته می‌شد، اما مجموعه شیپ98 همواره در راستای کسب رضایت مشتریان خود اقدام به عرضه گوساله زنده در تهران با قیمت مناسب و رضایت بخش نموده است. و هم اکنون نیز در راستای رضایت شما عزیزان با قیمت مقطوع و کیفیت بالا به ارائه این دام در سطح تهران می‌پردازد.

قیمت روز گوساله زنده

قیمت گوساله زنده 1400

قیمت روز گوساله سال 1400 با توجه به کمبود نهاده های دامی در این سال و همچنین بروز مشکلات دیگری همچون خشکسالی و کمبود علوفه و … در مدار صعود قرار گرفته است و علی رغم پیش بینی هایی که برای بهبود وضعیت در انتظار بود، با هیچگونه کاهشی همراه نبود. تقریبا می توان گفت که قیمت روز گوساله 1400 در مدار قیمتی سال قبل قرار دارد به طوری که هیچ گونه تغییری نداشته است و دامداران همچنان در انتظار افزایش قیمت دام زنده و یا کاهش قیمت نهاده های دامی هستند. 

مشکلات دامداران 

خشکسالی نیز در کنار نبود و گرانی نهاده های دامی به عاملی برای ورشکستگی دامداران تبدیل شده است. با وجود هشدار هایی که در زمینه کشتار دام های مولد و ماده و گاها آبستن به مسئولین داده شده، باز هم هیچ اقدامی در جهت کاهش نرخ نهاده های دامی و یا افزایش قیمت دام و محصولات دامی صورت نگرفته است. همین موضوع سبب شده است تا دامداران از وضعیت موجود بسیار ناراضی و شاکی باشند. به صورتی که در بسیاری از شهر های ایران افراد زیادی این شغل را رها کرده اند. 

نرخ روز گوساله زنده

خرید گوساله زنده در تهران و کرج

یکی از بزرگترین دغدغه‌های همشهریان عزیز در تهران و کرج، تهیه گوشت سالم و یا خرید گوساله زنده در تهران است تا با اطمینان از ذبح سالم و شرعی نسبت به مصرف گوشت اقدام نمایند. البته توجه داشته باشید که کلیه خدمات دامی این مجموعه تنها در تهران و کرج ارائه می شود.

در این میان یافتن مرکز معتبر و بهداشتی برای برطرف کردن این نیاز یکی از مشکلاتی است که افراد با آن مواجه هستند. مجموعه شیپ98 در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر از گذشته این امکان را برای شما عزیزان به وجود آورده است که بتوانید بدون جستجو در سطح شهر و منطقه، نسبت به خرید دام زنده در تهران از جمله خرید گوساله زنده در تهران اقدام نمایید. برای خرید و سفارش دام سالم با قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید علاوه بر مراجعه حضوری، از طریق سایت و تماس با مجموعه ما هر آنچه که می‌خواهید را در اختیار داشته باشید.

قیمت گوساله سال 1400

وزن گوساله زنده چقدر است ؟

گوساله‌ها به منظور استفاده و کاربرد‌های مختلف در مناطق مختلف نگهداری می‌شوند، برخی دامداران به منظور پروار اقدام به نگهداری گوساله می‌کنند که در این صورت گوساله در سنین کم نیز با وزن بسیار زیادی مواجه خواهد شد و نسبت به سایر گوساله‌ها از رشد بدنی قابل توجهی برخوردار است. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در وزن گوساله، نژاد آن می‌باشد. نژاد گوساله‌های گوشتی سبب می‌شود تا آنها نسبت به سایر گوساله‌های همزاد خود که از نژاد دیگری هستند رشد بیشتری را تجربه کنند و در نتیجه دارای وزن بیشتری باشند.

قیمت گوساله زنده در تهران

وزن گوساله نیز یکی از مهمترین فاکتور‌ها در انتخاب و خرید است که خریداران به آن توجه دارند، بنابراین بهتر است در این رابطه اطلاعاتی در اختیار داشته باشید. اگر به دنبال گوساله‌ای با گوشت بهتر و درصد چری کمتر هستید بهتر است نسبت به خرید گوساله‌هایی با سن کم و وزن متوسط اقدام نمایید چرا که گوساله در سن کم و وزن متوسط بازدهی گوشت بهتری نسب به گوساله‌های بزرگتر دارد.

نرخ روز گوساله زنده در شهر های ایران 

همانطور که مطلع هستید مشکلاتی که برای دامداران و حتی صنعت دامداری وجود دارد، سبب شده است تا پیش بینی های مختلفی بنا به وعده های مسئولین و … برای نرخ این محصول وجود داشته باشد. به دلیل گرانی نهاده های دامی در بسیاری از شهر ها دامداران قادر به تامین نهاده ها و علوفه مورد نیاز دام ها نبوده اند و در نتیجه نسبت به فروش دام به کشتارگاه ها اقدام نموده اند، بنابراین این موضوع سبب شده است تا در هر شهر نسبت به وجود یا عدم وجود گوشت قرمز، قیمت های مختلفی اعلام شود. 

مسلما شهر هایی که دامداری و کشتارگاه های کمی دارد و در زمینه دامداری نیز ضعیف می باشند، قیمت بیشتری برای خرید و فروش دام و یا گوشت به صورت کیلویی اعلام می کنند و در شهر هایی که مولد دام هستند و بیشتر شغل افراد دامداری می باشد، به دلیل وجود گوشت و دام در مقیاس بالا، نسبت به سایر شهر ها قیمت کمتری در نظر خواهند داشت. 

عوامل تاثیرگذار روی وزن گوساله

بعد از اینکه اشاره ای کلی به این موضوع داشتیم، قصد داریم که نکاتی را در رابطه با برخی موارد مهم تاثیرگذار روی وزن گوساله زنده را با هم مورد بررسی قرار دهیم. امروزه همانطور که می دانید شما برای خرید این نوع دام بر اساس کیلو گرم هزینه آن را پرداخت می کنید. یعنی زمانی که به یک مرکز عرضه بهداشتی و کشتارگاه دام روز مراجعه می کنید، با وزن کردن دام قیمت آن را خدمت شما اعلام می کنند.

قیمت گوساله 1400

توجه داشته باشید که در رابطه با وزن گاو و گوساله لازم است بدانید که در برخی مناطق ممکن است به دلیل تغذیه خوب وزن بالا باشد. البته در برخی مناطق هم ممکن است نوع و نحوه تغذیه مناسب نبوده و وزن آن پایین باشد. به همین دلیل باید بدانید که موقعیت و مناطق روی این موضوع تاثیر دارند.

تفاوت گوشت گوسفندی با گوشت گوساله و گاو زنده

در رابطه با این موضوع که بخواهیم به مقایسه گوشت گوسفند و گوشت گاو بپردازیم، یک مقاله بسیار طولانی خواهد شد. در این بخش سعی می کنیم به طور کلی اشاره مختصری به این موضوع کنیم. در بخش وبلاگ کاملترین مقاله در رابطه با این موضوع را برای شما قرار خواهیم داد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

یکی از مهمترین مواردی که باید در مورد مقایسه دو دام بدانید این است که از نظر خاصیت و ویژگی ها و حتی ارزش غذایی تقریبا شبیه به هم هستند. اختلاف بیین این موارد به این صورت است که گوشت گوسفند دارای طبع گرم می باشد و گوشت گاو دارای طبع سرد می باشد. حتما شما هم دیده اید که برخی افراد فقط یکی از این دو مورد را تایید می کنند. برای مثال خانواده ای وجود دارد که فقط گوشت گوساله را برای غذاهای خود استفاده می کنند و به هیچ وجه از گوشت سایر دام ها را نمی خورند یا خوششان نمی آید. این مورد برعکس هم می باشد و تنها مربوط به یکی از آنها نمی شود.

گاو و گوساله زنده کشتار روز

سفارش گوساله و گاو زنده اینترنتی از طریق شماره تماس مرکز کشتار

اگر قصد دارید اقدام به خرید کنید شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس اقدام به ثبت سفارش کنید. با وجود اینکه امکان مراجعه حضوری برای شما فراهم می باشد. اگر شما هم همانند بیشتر مشتریان ما تمایل به خرید و سفارش غیر حضوری دارید، می توانید روش اینترنتی را انتخاب کنید. ما در این بخش شماره تماس مرکز عرضه گاو و گوساله از کشتارگاه را برای شما قرار داده ایم. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با همکاران ما ارتباط برقرار کرده و سفارشتان را ثبت نمایید.

جهت مشاوره و خرید گوساله زنده در تهران و اطلاع از قیمت گاو زنده و قیمت گوساله زنده 1400 و … می‌توانید با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید تا جدیدترین قیمت‌ها با اطلاعات درخواستی شما، تقدیم حضورتان گردد.

مرکز عرضه معتبر و بهداشتی دام کشتار کجاست ؟

در حال حاضر یکی از مهمترین مواردی که مشتریان گرامی قبل از خرید اقدام به بررسی آن می کنند مربوط به مراکز معتبر می باشد. بی شک در بین تمامی همکاران تعدادی به صورت معتبر و برخی به صورت غیر رسمی فعالیت می کنند. البته موضوع اینکه یک سری بخش ها با اسم مراکز کلاهبردار شناسایی می شوند کاری نداریم و باید واقعا حواستان به این موضوع باشد. در حال حاضر مجموعه ما با دارا بودن مجوز شهرداری و سایر مجوزهای لازم از مراجع مربوطه به صورت رسمی به فعالیت خود ادامه می دهد. نکته بعدی مربوط به رعایت پروتکل بهداشتی می باشد که ما با داشتن دامپزشک مخصوص تمامی تمامی دام ها را اعم از: گاو و گوساله ، گوسفند و بره ، بز و بزغاله ، شتر ، مرغ و خروس و … در بازه زمانی های کوتاهی بررسی کرده و از سلامت آنها کاملا مطمئن هستیم.

قیمت هر کیلو گوساله زنده و گاو زنده هر کیلو گرم چند است؟

زمانی که شما مشتری گرامی تصمیم به خرید می گیرد، سوال اول ممکن است مربوط به قیمت گوساله هر کیلو چقدر است؟ ما در محتوای این بخش به طور کامل در رابطه با این سوال به طور مفصل صحبت کردیم و گفتیم که بر خلاف تصور برخی افراد این نوع دام با واحد کیلو گرم حساب می شود. یعنی وزن گوساله را ضربدر قیمت روز (برای هر کیلوگرم) کنیم. در نهایت قیمت نهایت بدست خواهد آمد.

گوساله چیست؟

به طور خلاصه به این موضوع اشاره میکنم که شما هم اطلاعاتی در رابطه با این نوع دام بدست بیاورید. البته بیشتر باید بگوییم گاو چیست ؟ در پاسخ به این سوال خدمت شما عرض می کنم که این دام یکی از دام های اهلی می باشد که در دسته چهار پایان و نشخوران قرار دارد. گاو در مناطق مختلف دنیا در تمامی کشورها پرورش داده می شود. از گوشت ، پوست ، شیر این دام نیز بهره زیادی می بریم. لازم است بدانید که دارای گوشت فوق العاده لذیذی هم می باشد.

در هنگام خرید گاو و گوساله باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

طبق سوالات متداولی که از ما پرسیده می شود بیشتر مشتریان در رابطه با نکات خرید نیاز به راهنمایی دارند. همراهان عزیز توجه داشته باشد که کافیست به چند نکته مهم که در این بخش برای شما نام میبرم دقت کنید تا با رعایت این نکات یک خرید با رضایت کامل داشته باشید.
اولین مورد مربوط به می شود به اینکه از چه مرکز خرید و فروش گوساله زنده قصد خرید دارد. باید تنها از طریق جاهای معتبر اقدام به خرید کنید. گزینه دوم مربوط به سلامت گاو زنده می شود که اگر از مراکز فروش دام معتبر خرید خود را انجام دهید از این نظر هم مشکلی نخواهید داشت.

9 نظرات

 1. رضا اسمائیلی

  یک گوساله ۳۰۰ کیلویی در بازار فعلی چقد میشه برای قربانی کردن می خواهیم

 2. حسین احمدی نیا

  ما برای مراسم ازدواج و عروسی قصد داریم گوساله قربانی کنیم البته قبلش هدف ما دام کوچک تر با وزن بالا بود که الان نظرمون عوض شده. فقط میخوام در ساعت مشخص شده و البته بهتره بگم یکم زودتر باید بیارید. فکر میکنم وزن گوساله در حد متوسط باشد عالیه. هر چند من دقیقا نمیدونم میانگین یک گوساله گوشتی چقدر میتونه باشه.
  من با شماره داخل سایت تماس گرفتم ولی مشغول بود همش. شماره تماس خودم را اینجام قرار میدهم لطفا جهت هماهنگی با من تماس حاصل فرمایید.
  0218815***
  0912158***

  • بسیار خوشحالیم که با ما همراه هستید آقای احمدی
   برای خرید با قیمت ارزان نسبت به سایر همکاران بهترین مرکز عرضه را انتخاب کردید. همکاران به زودی با شماره تلفن درج شده توسط شما تماس خواهند گرفت.

 3. با عرض سلام و خسته نباشید.قصد خرید حضوری گوساله نر وزن حدود 220 تا 250 کیلو دارم.تماس 0912347**** شیرازی.با تشکر

  • جناب شیرازی عزیز دام ها فقط برای کشتار می باشند.
   در صورتی که برای کشتار می خواهید لطفا با شماره قرار داده شده در بالای سایت تماس بگیرید.

 4. برای کشتار درب منزل میخوام مراسم عروسی داریم

 5. سلام
  ما میخوایم یه گوساله رو چند نفری بخریم و گوشتش رو تقسیم کنیم، امکانش هست که در محل خودمون ذبح بشه؟؟ خرید حضوری هم دارید ؟

  • سلام
   بله امکان ذبح رایگان در محل و خرید حضوری هم وجود داره. می تونید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو در این زمینه به دست بیارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.