قیمت مرغ زنده در تهران
قیمت مرغ زنده در تهران

قیمت خروس زنده سیاه برای قربانی جهت دفع بلا

قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران و کرج را می توانید از مشاوران ما دریافت کنید. خرید مرغ و خروس زنده سیاه رنگ برای هر خانواری جهت برآورده کردن نیاز‌های زندگی در جهت رفع نیاز خوراک لازم و ضروری است، گوشت به عنوان منبع غنی از پروتئین باید در برنامه غذایی هر فردی وجود داشته باشد. با توجه به شناخت رژیم غذایی ایرانی و شناخت مرسوم‌ترین غذا‌ها در بین ایرانیان می‌توان گفت که گوشت سفید از جمله گوشت مرغ و خروس جزو پر مصرف‌ترین انواع گوشت‌هاست که در این مقاله از سایت شیپ 98 به بررسی موضوعاتی پیرامون این مسئله می‌پردازیم.

این روزها بر اساس رسم و رسومات ایرانی برای موارد مختلف اعم از قربانی کردن خروس سیاه برای دفع بلا اقدام به خرید طیور همچون خروس زنده محلی می کنند. در برخی موارد همشهریان عزیز اقدام به خرید مرغ زنده برای قربانی می کنند. حتی در مواردی رنگ این دو طیور برای نوع و هدف از خرید بسیار مهم و حائز اهمیت است.

قیمت خروس زنده سیاه برای قربانی

نرخ مرغ محلی و قیمت خروس زنده برای قربانی کردن در مقایسه با انواع دیگر گوشت همچون قیمت گوساله زنده بسیار به صرفه‌تر است و از سویی راحتی پخت و پز و … در رابطه با این موضوع سبب شده است تا این نوع گوشت مصرف بیشتری نسبت به سایرین داشته باشد و در همین رابطه مرغداری‌های متعددی دایر شوند تا بتوانند نیاز جامعه را برطرف نمایند.

مرغ و خروس

اهمیت مصرف گوشت سفید را می‌توان از میزان خرید مرغ زنده در تهران و شهر‌‌های بزرگ دیگر فهمید که روزانه مقادیر زیادی گوشت سفید به صورت زنده و یا پرکنده برای عرضه در مراکز تهیه گوشت ارسال می‌شوند. علاوه بر این مورد می‌توان خرید مرغ محلی در تهران را نیز در نظر داشت که افراد زیادی جهت مصرف خوراکی و یا حتی موارد دیگر نظیر قربانی کردن و … به دنبال تهیه این نوع مرغ هستند.

اگر به طبع و علاقه افراد نیز توجه شود به این نتیجه خواهیم رسید که تقاضا برای خرید گوشت سفید از جمله خرید مرغ زنده و خرید خروس زنده به نسبت گوشت قرمز و حتی مواردی نظیر گوشت بوقلمون بیشتر است، از این رو بازار گوشت مرغ و خروس برای قربانی و دفع بلا همواره با تقاضای بیش از پیش روبرو است و مرغداران نیز در جهت تنظیم بازار همواره برای متعادل سازی بازار اقدام به ارائه جوجه و مرغ می‌نمایند.

خرید مرغ محلی و خروس زنده برای قربانی

با وجود اینکه بسیاری از مقدار مرغ مصرفی افراد به صورت پر کنده و کشتار روز و آماده پخت به دست افراد می‌رسد اما باز هم عده‌ای تمایل به خرید مرغ زنده دارند تا خود اقدام به ذبح و تمیز کردن آن نمایند. علاوه بر این بسیاری از خانوار‌ها برای بسیاری از مراسمات مذهبی همچون قربانی کردن و یا خیرات کردن اقدام به تهیه مرغ زنده می‌نمایند که در این رابطه برای خرید مرغ زنده در تهران و خرید خروس زنده در تهران می‌توانید با مجموعه شیپ 98 در تماس باشید.

مرغ و خروس زنده در تهران

توجه داشته باشید که بسیاری از عزیزان نیز به منظور نگهداری و استفاده از تخم مرغ اقدام به خرید مرغ می‌نمایند، در این بین میزان خرید خروس در تهران بیشتر برای مصارف مذهبی است. چرا که خروس به عنوان قربانی کوچک بهترین گزینه می‌باشد تا افراد اقدام به قربانی کردن آن نمایند.

قیمت مرغ و خروس زنده سیاه رنگ

اگر اخبار را دنبال کرده باشید و یا حتی خرید‌های خانه را انجام داده باشید متوجه خواهید شد که قیمت مرغ و خروس تابع عوامل مختلفی است، قیمت روز مرغ در تهران و سایر شهر‌ها بستگی به میزان تقاضا و عرضه دارد که در این بین نیز عوامل مختلف دیگری بر این موضوع تاثیرگذار است.

نبود جوجه برای عرضه به بازار و یا کاهش تولیدات مراکز تولید و عدم عرضه به بازار و حتی افزایش و کاهش قیمت انواع دانه مصرفی مرغ می‌‍‌تواند تاثیرات بسزایی در قیمت خروس زنده برای قربانی و مرغ محلی ایجاد کند بنابراین نمی‌توان قیمت دقیق و مشخصی برای آن در نظر داشت. اما در این میان مجموعه شیپ 98 در جهت افزایش رفاه شما عزیزان همواره سعی دارد تا بهترین و به صرفه‌ترین قیمت ها را برای مشتریان خود اعلام نماید.

خرید مرغ و خروس زنده در تهران برای دفع بلا

پایتخت نشینان عزیز که در تهران و حوالی تهران و همچنین کرج هستند می‌توانند جهت خرید مرغ زنده در تهران و خرید خروس زنده برای قربانی در تهران و کرج جهت رفع حاجت و دفع بلا با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشند تا بتوانند به مرغ و یا خروس بهداشتی و سالم دسترسی داشته باشند، کافیست تا با شیپ 98 تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید و در صورت نیاز نیز اقدام به ذبح و تمیز کردن بهداشتی آن گردد، همچنین می‌توانید با مراجعه حضوری اقدام به انتخاب مرغ و یا خروس و حتی گوسفند زنده نیز نمایید.

خرید مرغ محلی در تهران

وزن خروس زنده محلی و مرغ زنده محلی

مرغ و یا خروس نیز همچون موجودات زنده دیگر می‌توانند وزن‌های مختلفی را داشته باشند، وزن مرغ زنده و وزن خروس زنده تابع عوامل مختلفی می‌باشد که از جمله مهم‌ترین فاکتور‌های تاثیر گذار بر این مسئله، میتوان به نوع تغذیه و محیط نگهداری آنها اشاره کرد. مرغ‌های نیز همچون دام‌ها نظیر گوسفند و گوساله، به منظورات مختلفی نگهداری شوند که از جمله این موارد می‌توان به مرغ گوشتی و یا نگهداری برای فروش در زمان جوجه بودن و … اشاره نمود، بنابراین می‌توان گفت که مرغ‌‌ها نیز وزن‌های مختلفی دارند اما به صورت میانگین می‌توان گفت که متوسط وزن مرغ زنده بین 3 الی 5 کیلوگرم است.

عزیزانی که در تهران ، کرج و شهر‌های حومه سکونت دارند می‌توانند برای خرید خروس زنده برای قربانی و دفع بلا با قیمت ارزان و مناسب با ذبح شرعی و بهداشتی با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشند.

فواید کشتن خروس سیاه چیست

برخی افراد که تا به حال عمل قربانی کردن خروس سیاه و مرغ زنده سیاه رنگ را انجام نداده اند برایشان سوال است که فواید کشتن خروس چیست؟ ما در کشوری زندگی می کنیم که بر پایه اصول دینی بسیار استوار است. علاوه بر بحث دین آداب و رسوم مختلفی در هر شهری حاکم می باشد که به خوبی این موارد را میدانیم. حال برای مواردی همچون دور کردن بلا، در امان ماندن از چشم زخم و چشم نظر افراد برای خودشان یا فرزندان خود اقدام به ریختن خون حیوان می کنند که ممکن است دام زنده یا طیور زنده باشد. برخی از فواید کشتن خروس و قربانی کردن خروس مشکی یا هر رنگ دیگر را در زیر برای شما لیست کرده ایم.

دیگر مراکز عرضه طیور محلی مرغ و خروس زنده سیاه رنگ شامل موارد زیر می باشد.

2 نظرات

 1. سید امیر تیموری

  من یک خروس محلی برای دفع بلا قصد دارم قربانی کنم ایا نرخ آن بر اساس وزن حساب میشود یا به روش دیگری است. یک سوال هم از شما که در این زمینه کار میکنید میپرسم و ممنون میشم جواب من را بدهید.
  اینکه آیا خرید خروس محلی برای قربانی کردن جهت دفع بلا درست است یا خیر ؟ واقعیتش من یک ماشین خریداری کرده ام که به من گفتند از این مورد برای دفع بلا و دور کردن نظر از خودم استفاده کنم
  خیلی ممنون از سایت عالی و خوبتون انصافا بین همه سایتها تنها از مرتب و تمیز بودن سایت شما را انتخاب کردن و کاملا مشخص است که در کار خود حرفه ای هستید
  امیدوارم موفقیت هاتون روز افزون باشد
  ارادتمند شما تیموری

  • سلام خدمت شما جناب تیموری عزیز،
   باید عرض کنیم خدمتتون که قیمت طیور محلی بر اساس کیلو گرم نمی باشد. برای این مورد قیمت های مختلفی در نظر گرفته می باشد که قیمت مرغ با قیمت خروس نیز فرق می کند. بی زحمت شما با شماره ای که در بالا یا پایین سایت قرار داده ایم تماس بگیرید تا شما را کامل تر راهنمایی کنیم.
   در رابطه با سوال هم باید عرض کنم که بله این مورد درست بوده و از قدیم یکی از رسم و رسوم در کشور های مختلف محسوب می شود که در اینگونه موارد اقدام به قربانی کردن خروس می کنند. البته بیشتر نوع محلی را برای ذبح و قربانی جهت دفع بلا انتخاب می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.