بز زنده در تهران و کرج
بز زنده

قیمت خرید بز زنده و بزغاله برای کشتار روز

خرید بز زنده اینترنتی یکی از خدمت های شیپ 98 می باشد. این خدمات که مربوط به دام زنده بز برای کشتار می باشد در شهر تهران و کرج هم اکنون ارائه می شود. قبلا در رابطه با سایر خدمات گوسفند، گوساله، مرغ و خروس داخل سایت صحبت کرده بودیم. در این بخش نیز قصد داریم بپردازیم به موضوع قیمت بز زنده کشتار بپردازیم. لازم به است که این سرویس برای کشتار و مصارف گوشی می باشد.

بز زنده

بُز ( goat ) حیوانی اهلی همچون سایر دام های معرفی شده در سایت می باشد. بز ها جزو گاوسانان و جفت سمان می باشند. همچنین جزو بزیان بوده و در رده بز قرار دارند. از این دام برای مصرف گوشت و پوست بیشتر استفاده می شود. دلایل دیگری نیز دارد که بسیاری از افراد و دامداران تمایل دارند به پرورش و پرواربندی بز زنده بپردازند.

تاریخچه اهلی شدن بز به چیزی حدود ده هزار سال قبل از میلاد برمیگردد. برای اولین بار در کشور ایران اقدام به اهلی کردن بزها کردند. در حال حاضر این نوع دام در سراسر دنیا در حال پرورش می باشد. علاوه بر نژاد بز اهلی در مناطق مختلفی بز وحشی کوهی نیز که در کوهستان های دوردست زندگی می کنند وجود دارد که به چشم میخورد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد بز خوردن هر نوع علفی می باشد. بدین شکل که بزها گیاهان تلخ و حتی گیاهان خاردار را نیز می خورند. به همین دلیل است که دامداران برای پاکسازی محیط و محل چراگاهها اقدام به پرورش بز می کنند.

بز زنده گوشتی
بز زنده گوشتی برای کشتار

بزغاله زنده

همانطور که میدانید به بچه بز به اصطلاح بزغاله گفته می شود. بزغاله حدودا 6 ماهه را کهره می نامند. همچنین بز بالغ را پازن و مورد بعدی هم که بز غالب یا همان آلفا گله تکشاد یا به اصطلاح دیگری و عامیانه تر به آن تکّه گفته می شود. در صورتی که قصد داریم بزغاله زنده خریداری کنید می توانید بعد از بررسی قیمت بزغاله در ادامه با مدیر فروش مرکز در تماس باشید.

سفارش تهران  
سفارش کرج  
نژاد انواع بز گوشتی
خدمات بز و بزغاله
خرید اینترنتی و حضوری

قیمت بز زنده

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم این خدمات گوسفند زنده شیپ 98 مربوط به خرید بز زنده کشتار می باشد. از این رو یکی از مهمترین مورد مربوط به قیمت بز زنده روز در تهران و کرج می باشد. در صورتی که در رابطه با قیمت سال 99 و سال 98 سوالی دارید می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. همچنین قیمت بز 1400 را نیز در ادامه پیش بینی کرده و در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

همچنین نکته مهم دیگری که باید در رابطه با اطلاع داشته باشید مربوط به خرید بز در ایام و مناسبت های مختلف می باشد. به عنوان مثال هستند افرادی که برای قربانی کردن، نذری، رفع حاجت، یا به دلایل خاصی نیاز به مصرف گوشت بز و بسیاری موارد دیگر. در بازه زمانی های مختلف ممکن قیمت بز زنده متفاوت باشد. هر چند موضوع تفاوت قیمت در همه شهرهای ایران وجود دارد.

قیمت بز زنده
قیمت بز و بزغاله در تهران و کرج

مراکز عرضه بز در تهران

مجموعه بزرگ گوسفند فروشی با دارا بودن نزدیک به 20 سال تجربه خدمت دام زنده را در تهران و کرج عرضه می کند. لازم به ذکر است که قبلا هم گفتیم انواع دام زنده اعم از:

 • گوسفند
 • بز
 • بره
 • گاو
 • گوساله
 • مرغ
 • خروس
 • شتر

در این مجموعه عرضه می شود. توجه داشته باشید که خدمات مربوط به بز زنده روز در سراسر تهران بوده و می توانید تنها از طریق تماس اقدام به سفارش بز کنید. برخی از مناطق مختلف:

 • غرب تهران
 • شرق تهران
 • جنوب تهران
 • شمال
 • شمال غرب
 • شمال شرق
 • و …

می باشند. در هر نقطه ای از پایتخت هستید می توانید برای خرید بز با ما در ارتباط باشید.

قیمت بزغاله زنده

مرکز خرید بز در کرج

از آنجایی به عنوان بزرگترین مرکز خرید و عرضه هستیم سعی داریم تمامی مناطق را تحت پوشش قرار دهیم. علاوه بر پایتخت نشینان، عزیزانی که در کرج هستند نیز می توانند از سرویس خرید بز زنده بهره مند. این مجموعه با داشتن چندین شعبه مختلف در تهران و کرج سعی دارد بز زنده خریداری شده توسط شما را از نزدیکترین شعبه به شما ارسال کند.

چندین شعبه در مناطق مختلف کرج برای سرویس دهی عالی و سریع داریم. به همین دلیل شما در صورت سفارش دام زنده بز در کمترین زمان ممکن و وقت تعیین شده محصول خریداری شده را دریافت کنید.

تشخیص بز سالم و بهداشتی

برای هر کسی بسیار مهم است که از مرکز معتبر اقدام به خرید کند تا از نظر سلامت بز و بهداشتی بودن آن مطمئن باشد. بی شک شما هم در رابطه با موضوع سالم بودن بز و رعایت نکات بهداشتی هنگام ذبح حساسیت لازم را دارید. برخی از مراکز با عدم توجه به سلامت و بهداشت دام جان بسیاری از افراد را در خطر می اندازند. از این رو حتما از مرکزی که قصد خرید دارید اطمینان حاصل کنید.

در مقالات بعدی سعی می خوام در بخش وبلاگ اطلاعاتی در رابطه با بیماری و انواع علائم بیماری و مریض بودن بز را به طور کامل توضیح دهیم. برخی ویژگی های ظاهری که هر فردی قادر به تشخیص آن می باشد عبارتند از:

 • ریزش آب بینی
 • ریزش آب چشم
 • اسهال بودن بز
 • بی حال بودن
 • و …

در مجموعه شیپ 98 این تضمین را به شما می دهیم که تمامی دام ها کاملا سالم بوده و سلامت آنها توسط دامپزشک تایید می شود. همچنین کلیه موارد و نکات مربوط به بهداشت هنگام بریدن سر بز یا همان ذبح به طور کامل رعایت می شود.

انواع نژاد بز گوشتی

همچون سایر دام ها بز نژاد مختلفی دارد. در حال حاضر بر اساس تحقیقات و بررسی های انجام شده چیزی حدود 300 نژاد بز در دنیا وجود دارد. در این میان برخی از نژادها اصلی و برخی شامل بز کوهی یا همان بز وحشی می باشند. دامداران بر اساس هدف نیاز خود برای پرورش و نگهداری بز و برغاله اقدام به خرید انواع نژاد بز می کنند. در رابطه با زیستگاه و محل نگهداری لازم است بدانید که برخی تنها در بعضی از شرایط آب هوایی و موقعیت جغرافیایی بازدهی دارند. در صورتی که نوع نژاد را در مناطق ناسازگار پرورش داده و نگهداری کنند بازدهی آنچنانی نخواهد داشت.

در رابطه با خرید بز گوشتی برای مصرف گوشت می توانید در صورت امکان به محل نگهداری بز در تهران و کرج مراجعه کنید. در صورت عدم امکان حضوری می توانید اقدام به خرید اینترنتی دام زنده کنید. قیمت بز زنده بر اساس همان روز که توسط اتحادیه اعلام شده است خدمت شما اعلام می شود.

خرید بز زنده روز
خرید بز زنده روز از مرکز عرضه بهداشتی دام

خواص و فواید گوشت بز چیست ؟

نکته ای را که در این بخش قصد داریم به آن اشاره کنیم مربوط به فواید گوشت این دام می باشد. اگر تاکنون درباره این موضوع اطلاعاتی نداشتید باید به شما بگوییم که اکنون در حال مطالعه اطلاعاتی در مورد یکی از بهترین گوشت های دنیا هستید. از آنجایی که خواص گوشت بز بسیار زیاد است ، از گوشت آن بیشتر در سمت آسیا و در هندوستان استفاده می شود. وقتی با ویژگی های آن آشنا شوید بی شک شما هم شگفت زده خواهید شد.

همانطور که همه ما به خوبی می دانیم امروزه بیشتر از گوشت گوسفند ، گوشت مرغ و گاو و گوساله برای مصارف روزمره استفاده می کنند. میزان چربی که در این دام ها وجود دارد به مراتب بالاتر از میزان چربی گوشت بز است.  به همین دلیل شما می توانید با اضافه کرد این نوع گوشت به رژیم غذایی خود که برای روزمره استفاده می کنید ، در راستای سلامت خود قدمی بزرگ بردارید.

فواید گوشت بز چیست

برخی از فواید عبارتند از:

 • ارزش غذایی فوق العاده بالا
 • افزایش هموگلوبین
 • جلوگیری از اختلالات مادرزادی
 • جلوگیری از دچار شدن به سرطان
 • تاثیر عالی در تقویت استخوان
 • تاثیر عالی در کنترل کردن قند خون
 • و بسیاری موارد دیگر

چرا از شیپ 98 بخریم؟

اگر تصمیم گرفته ای برای هر دلیلی اقدام به خرید بز زنده اینترنتی کنید، وب سایت شیپ 98 به آدرس اینترنتی sheep98.com آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز در تهران و کرج می باشد. خدمات باکیفیت و ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه سبب شده است که جزو برترین ها به انتخاب رای مردمی باشیم. برخی ویژگی های خرید از گوسفند فروشی :

 • بز زنده سالم و 100 درصد بهداشتی
 • حمل و نقل کاملا رایگان
 • ذبح به صورت رایگان
 • اعزام قصاب ماهر به محل شما
 • قیمت بز مناسب تر نسبت به سایر مراکز فروش
 • مرکز خرید معتبر
 • دارای مجوز از شهرداری جهت عرضه خدمات دام زنده
 • دارای چیزی حدود 20 سال تجربه در این زمینه
 • و ….

مواردی که به آنها اشاره کردیم تنها بخش کوچکی از ویژگی های این مجموعه می باشد. اگر افرادی را میشناسید که از این مجموعه سابقه خرید داشته اند می توانید در رابطه با نحوه ارائه خدمت از آنها سوال کنید.

پیشنهاد مطالعه: تفاوت و شباهت گوسفند و بز چیست

تولید مثل بز

در این بخش تنها جهت افزایش اطلاعات شما همراهان همیشگی اشاره ای به موضوع زاد و ولد یا همان تولد مثل نژاد بز در ایران می پردازیم. همانطور که اشاره کردیم بز زنده در حال حاضر در همه جای دنیا به چشم میخورد. از این رو یکی از نکات مهم در رابطه با این نژادها مربوط به تولید مثل آنها می باشد.

لازم است بدانید که بز اکثرا در اواخر فصل تابستان برای جفتگیری آماده است و در همین اواخر فصل تابستان آبستن می شود. چیزی حدود 5 ماه دوران آبستن بز می باشد و بعد از آن حدودا در اواخر زمستان در اسفند ماه زایش دارد. در برخی مناطق در صورتی که هوا گرم باشد بزها می توانند در هر فصلی تولید مثل کنند.

خرید بزقاله
خرید بزقاله از اینترنت

خرید بز برای پرواربندی و پرورش

همراهان عزیز توجه داشته باشید که مجموعه ما تنها در راستای دام کشتار فعالیت دارد. بنابراین هیچگونه خرید و فروشی برای نگهداری و پرورش بز انجام نمی دهیم. شما دامدارن محترم می توانیم برای این منظور از طریق میادین عرضه و یا شهرهای مختلف که می شناسید اقدام به خرید گله بز کنید. نکته مهمی که باید به آن دسته از عزیزان که قصد پرواربندی این دام را دارند عرض کنم ، این است که حتما قبل از وارد شدن به سمت پرورش بز و بزغاله ابتدا اطلاعات کافی در رابطه با نحوه نگهداری آنها بدست بیارید. داشتن اطلاعات بروز در این زمینه می تواند کمک شایانی به شما بکند.

خرید بز و بزغاله پرواری برای پرورش

بز زنده شهرداری تهران

خرید بز شهرداری از دیگر نکاتی می باشد که شما عزیزان باید به آن توجه داشته باشید. امروزه در میادین شهرداری تهران و کرج در مناطق مختلف اقدام به عرضه دام اعم از: بز، گاو و گوساله، گوسفند و بره، مرغ و خروس و … می کنند. مجموعه ما با دارا بودن مجوز رسمی فعالیت از سمت شهرداری هم اکنون بهترین خدمات خرید و فروش دام را ارائه می کند.

قیمت خرید بز زنده روز سال 99 را در این بخش مورد بررسی قرار دادیم. در حال حاضر اگر تصمیم دارید اقدام به سفارش کنید، می توانید هم اکنون با شماره های درج شده در فوتر یا همان پایین سیات و یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. سفارش بز و بزغاله زنده شما در زمان تعیین شده در محل تعیین شده تحویل داده خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.