خرید انواع بره
خرید انواع بره

قیمت بره زنده برای کشتار

بره زنده (Live Lamb) در ایران اخیرا به دلیل نوسانات اقتصادی دچار تحولات مختلفی شده است. به این صورت که در یک بازه زمانی خاصی هر کیلو گرم قیمت بره زنده گوشتی به طرز قابل محسوسی کاهش یافت، و بعد از این مدتی دوباره افزایش چشمگیری پیدا کرد. به این خاطر ما برای کمک به شما عزیزانی که به دنبال خرید بره برای کشتار ، عقیقه ، قربانی ، نذری و … هستید، تصمیم به ارائه مطلب در رابطه با نرخ روز آن گرفته‌ایم. تا شما بتوانید با مطالعه این مطلب و کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت گوسفند زنده و قیمت روز بره از یک مکان و شعبه مطمئن دست به خرید بزنید.

قیمت بره زنده 99

بره همواره یکی از حیواناتی محسوب می‌شود که در ایام مذهبی، جشن‌های مختلف و … افراد برای قربانی کردن دست به تهیه و ذبح آن میزنند. به این دلیل تهیه یک بره سالم و بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. در این بین نیز نرخ و قیمت مناسب می‌تواند یکی از ملاک‌های اصلی خرید بره در تهران نیز تلقی شود. که شما عزیزان می‌توانید با تماس با مجموعه شیپ 98 امکان خرید دام سالم و بهداشتی و با قیمت مناسب را برای خود مهیا نمایید.

"قیمت

همانطور که عرض کردیم در چند وقت اخیر بازار گوشت قرمز دچار نوسانات زیادی شده است. و همین امر باعث شده تا در بازه‌های زمانی مختلف قیمت دام نظیر قیمت گوساله زنده ، بره زنده و گوسفند دچار تغییراتی شود. دغدغه افراد برای تهیه گوشت قرمز برای برگزاری مراسمات مختلف و حتی مصرف روزانه نیز تهیه دام مناسب با قیمت مناسب و کیفیت بالا است که ما اینجا هستیم تا این مشکل را برطرف نماییم.

امروزه در اکثر شهرهای مختلف ایران قیمت روز بره ، توسط معیار‌های مختلفی تعیین می‌شود. همین امر باعث شده است که در شهرهای مختلف ایران تفاوت قیمتی بسیاری وجود داشته باشد. به این صورت که در حال حاضر قیمت بره در تهران چیزی حدود 45 هزار تومان می‌باشد. و همچنین در شهرهای مشهد و قم نیز این قیمت از 40 هزار تومان تا 43 هزار تومان متغیر می‌باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت‌ها با کاهش و افزایش روبرو هستند بنابراین برای استعلام قیمت بره در تهران و کرج با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید.

نرخ بره زنده در تهران

بازار گوسفند تهران به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین، بازارهای بره فروشان در ایران شناخته می‌شود. که در آن انواع مختلف حیوانات اهلی مانند گوسفند ، گوساله و گاو ، و مرغ و خروس زنده به فروش می‌رسد. به این خاطر ممکن است در نقاط مختلف تهران قیمت بره یک مقدار مختلف باشد. اما در این بین قیمت سال 99 مبلغی بین حدود 42 هزار تومان تا 45 هزار تومان می‌باشد. که شما قادر خواهید بود با این قیمت به تهیه و خرید بره بپردازید و از گوشت آن در مراسمات مختلف خود بهره مند شوید.

بره افشاری
بره افشاری

البته در این بین شما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید. که در شهر تهران مراکز مختلف خرید و فروش بره واقع شده است. اما شما باید از مرکز معتبر که دارای امکانات و مجوزهای بهداشتی هستند به تهیه و خرید دام زنده اقدام کنید. در همین رابطه شما می‌توانید با تماس با دو شماره که تلفن دفتر فروش ما هستند در تماس باشید.

قیمت بره در سایر استان‌های ایران

در ایران به دلیل شرایط آب و هوایی مختلفی که وجود دارد. نژاد گوسفندها (افشاری ، کردی ، سنگسری ، مغانی ، مهربان و …) نیز بسیار متفاوت هستند به این خاطر نمی‌توان به صورت قطعی بیان کرد که قیمت بره در تمامی استان‌های ایران اعم از: مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، گلستان ، اراک و … چقدر است. قیمت بره زنده شهرداری و … همواره بنا به شرایط عرضه و کمبود و یا افزایش تقاضا و گرانی و ارزانی خوراک و … بستگی دارد بنابراین نمی‌توان برای هر منطقه قیمت یکسانی در نظر گرفت.

بره زنده در تهران

اختلاف نرخ در برخی گوسفند فروشی ها

اگر شما قبل از اقدام به خرید از چند مرکز در رابطه با قیمت سوال کرده باشید ، بی شک برخی از آنها اعداد مختلفی را به شما اعلام می کنند. این کاملا طبیعی است. شیپ 98 به عنوان مرکزی مستقیم جهت خرید از دامدار می باشد و هیچگونه واسطه ای در این بین وجود ندارد. به همین دلیل سعی می کنیم پایین ترین قیمت را برای شما در نظر بگیریم. اما بعضی جاها به دلیل اینکه خودشان از دیگر همکاران خود خرید و اقدام به فروش می کنند مجبور هستند با نرخ بالاتری اقدام به فروش کنند.

مرکز خرید و فروش بره زنده در تهران و کرج

فروش بره دیگر مبحثی است که به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت تا شما بتوانید در این باره نیز اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید. امروزه مراکز مختلفی در زمینه فروش بره و گوسفند فعالیت می‌کنند. که تعدادی از آنها دارای مجوزهای سلامت و امکانات مختلف بهداشتی هستند. و تعداد خیلی زیادی از این مراکز بدون مجوز وزارت بهداشت به عرضه و فروش دام می‌پردازند. به این دلیل ما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم. که برای خرید و ذبح بره سالم و بهداشتی که عاری از انواع بیماری و انگل می‌باشد، به مراکز بهداشتی و استرلیزه ما مراجعه کنید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و همچنین مشاوره در این زمینه با شماره‌های تماس بگیرید.

در حال حاضر در تهران به دلیل نیاز افراد مختلف به دام زنده، مراکز فروش مختلفی به وجود آمده است. و از این رو تعداد کمی از این مراکز فروش دام دارای امکانات و مجوزهای بهداشتی معتبر هستند. و تعداد بسیار زیادی نیز از این مراکز فروش دام در مکان‌های غیر بهداشتی و فاقد امکانات مختلف ساخته شده است. در این بین مرکز خرید و فروش معتبر ما به نام دام زنده، که در شهر تهران مشغول به فعالیت می‌باشد. به عنوان مجهزترین و بهترین مرکز فروش دام شناخته می‌شود.

قیمت روز بره
قیمت روز بره

ما در مرکز فروش دام شیپ 98 توانسته‌ایم برای کسب رضایت بیشتر مشتری‌های خود به احداث یک مکان استرلیزه و کاملا بهداشتی پرداخته‌ایم. تا دام مورد نظر شما در یک مکان کاملا بهداشتی ذبح شود. تا گوشت دام کشتار شما در معرض آلودگی‌های مختلف بیرونی قرار نگیرید. همچنین در این مجموعه خرید و فروش بره برای کشتار افرادی به عنوان قصاب ماهر مشغول به فعالیت هستند که با روش اسلامی و کاملا بهداشتی به کشتار دام می‌پردازند. همچنین گوشت دام شما را بر اساس سلیقه شما قطعه قطعه خواهند کرد.

پیشنهادی: خرید بره شیری برای پرواربندی

خرید بره زنده

خرید بره یکی دیگر مباحثی است که باید به آن توجه داشت. به این صورت که شما باید از مراکز معتبر که به پخش دام زنده مشغول هستند مراجعه کنید. تا بتوانید گوسفند و بره سالم و عاری از هر گونه بیماری را تهیه و ذبح کنید. به این خاطر مجموعه ما به عنوان معتبرترین مرکز پخش و فروش دام کشتار در ایران فعالیت می‌کند. که شما عزیزان می‌توانید با مراجعه حضوری و همچنین تماس با شماره‌های داخل سایت دام مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید در تهران و کرج

تهران به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود. که در آن نیاز به گوشت و فرآوری‌های لبنی بسیار زیاد می‌باشد. به این دلیل مراکز مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید با مراجعه به آنها به خرید بره بپردازید. در این بین گوسفند فروشی یکی از بهترین مراکزی می‌باشد که به صورت عمده و خرده انواع گوسفند زنده و بره عرضه می‌شود. و شما می‌توانید با مراجعه به چنین مکان مجهزی به خرید بره سالم در تهران بپردازید.

"قیمت

تهیه بره زنده از مراکز معتبر

امروزه افراد سودجو و منفعت طلب بدون توجه به نیاز و سلامتی مردم، دست به عرضه و پخش بره و گوسفند مریض و ناسالم می‌زنند. و همین امر باعث می‌شود علاوه بر اینکه مریضی دام به افراد مختلف منتقل شود. گوشت کشتاری بره نیز کیفیت و مزه لازم را نداشته باشد. به این دلایل شما باید برای تهیه بره و گوسفند زنده به مراکز معتبر کشتار همچون دام زنده مراجعه کنید. و با خرید و ذبح بره سالم و بهداشتی از خرید خود مطمئن شوید.

خرید و فروش بره زنده امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این دلیل شما باید در امر تهیه آن و اطلاع از مواردی نظیر قیمت و نرخ بسیار دقت کنید. و به مراکز خرید بهداشتی مراجعه کنید تا بتوانید یک دام زنده و سرحال را ذبح کنید. کافیست تا با ما در تماس باشید تا هر آنچه که به آن نیاز دارید برای شما مهیا شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.