قیمت دام روز شهرداری
قیمت دام روز شهرداری

دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری تهران و کرج برای کشتار روز یکی دیگر از مهمترین موضوعات و مباحثی می‌باشد که ما در این بخش از سایت شیپ 98 به بررسی و تحلیل بیشتر آن خواهیم پرداخت. تا اطلاعات دقیق و جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر در هر منطقه باید نهاد نظارتی بر قیمت دام زنده کشتار روز و طیور محلی وجود داشته باشد، تا افراد سودجو نتوانند در این بین به کلاهبرداری و گران فروشی بپردازند. به این خاطر شهرداری تهران به عنوان یک نهاد نظارتی به تنظیم قیمت گوسفند زنده و بره زنده و ارائه آنها می‌پردازد. که بیشتر در بین مردم به عنوان گوسفند زنده شهرداری شناخته می‌شود.

جهت دریافت قیمت دام گوسفند زنده عید قربان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید

قیمت دام زنده در تهران و کرج امروز آبان ماه سال 1401 چیزی حدود 90 هزار تومان است. تقریبا یک ماه قبل تر از این تاریخ حداکثر قیمت دام کشتار روز در مراکز عرضه معتبر و قابل اطمینان با ذبح بهداشتی 75 الی 80 هزار تومان بود.

قیمت دام زنده شهرداری در سال 99 و اوایل شروع سال 1400 را می توانید از طریق سری مقالات نرخ بروز انواع دام کشتاری دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای اطمینان قیمت دام بروز گوسفند و بره زنده، گاو و گوساله زنده با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. لازم است بدانید که امکان خرید غیر حضوری وجود دارد و می توانید تنها از طریق تماس اقدام به ثبت سفارش کنید.

نرخ دام زنده بروز

دام زنده شهرداری تهران

میادین شهرداری تهران به عنوان یکی از نهادهای نظارتی بر عرضه گوسفند زنده و نظارت بر قیمت دام زنده کشتار اقدام به تاسیس میادینی برای فروش دام کرده است که بدین منظور برای دسترسی عموم افراد، شهرداری تهران به این منظور در بخش‌ها و منطقه‌ای مختلف تهران دست به ایجاد کشتارگاه‌ها و مراکز عرضه دام زده است. تا افرادی که به دنبال قربانی و ذبح گوسفند زنده، بره زنده، گوساله زنده و مرغ و خروس زنده هستند. بتوانند با مراجعه به چنین مراکز معتبری و با آگاهی از قیمت گوسفند به خرید بپردازند. توجه داشته باشید که قیمت دام زنده در این مراکز بیشتر از قیمت بازار خواهد بود.

در این بین مرکز کشتار روز و کشتارگاه شیپ 98 به عنوان معتبرترین مرکز کشتار دام در تهران و کرج شناخته می‌شود. که شما می‌توانید برای تهیه و خرید دام زنده شهرداری با همان کیفیت به این مرکز مراجعه کنید. قیمت گوسفند زنده و قیمت بره زنده نیز در این مکان بر اساس تعرفه شهرداری و نرخ تعیین شده توسط اتحادیه می‌باشد. 

مرکز عرضه دام زنده شهرداری بهداشتی و سالم با قیمت امروز

گوسفند زنده شهرداری 1401

گوسفند زنده و بره زنده امروزه یکی از مهمترین عوامل تامین گوشت قرمز در کشور شناخته می‌شوند. که گوشت آنها از نظر کیفیت ارزش بالایی دارد و بیشتر ورزشکاران نیز برای تغذیه خود از گوشت قرمز استفاده می‌کنند. البته افرادی نیز هستند که برای قربانی در ایام مذهبی مختلف، مراسمات مختلف عروسی، ماه محرم، تاسوعا و عاشورا، عید قربان، جشن، نذر و … به قربانی کردن و ذبح گوسفند زنده می‌پردازند.

در این بین شما باید قبل از خرید و قربانی کردن دام زنده گوسفند و بره از سلامت و بهداشتی بودن آن اطلاع حاصل کنید. تا با خیال راحت از گوشت با کیفیت گوسفند در غذاهای مراسمات خود استفاده کنید. به این خاطر شما باید برای خرید گوسفند زنده شهرداری به مراکز کشتار معتبر و بهداشتی که دارای تاییدیه فعالیت از شهرداری هستند مراجعه کنید، تا یک گوسفند زنده سالم و بهداشتی را تهیه کنید. در این بین مرکز کشتار دام زنده معتبرترین مرکزی می‌باشد که از شهرداری تهران دارای تاییدیه های لازم می‌باشد. و شما می‌توانید برای گرفتن قیمت گوسفند ، قیمت بره، قیمت گاو و گوساله و قیمت مرغ و خروس با شماره‌های درج شده در سایت  تماس بگیرید.

مراکز خرید و فروش دام کشتار تهران و کرج

برای برقراری ارتباط با مدیران مجموعه و دریافت مشاوره برای خرید می توانید با شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده که بالاتر مشخص کردیم تماس حاصل فرمایید. همواره سعی داریم که تمامی نقاط تهران و کرج را تحت پوشش قرار دادیم. در صورت تمایل به مراجعه حضوری و تشریف آوردن شما همشهریان عزیز به مرکز ذبح کشتار و عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری تهران می توانید بعد از برقراری تماس آدرس دقیق را از مدیر فروش دریافت کنید.

قیمت روز گوسفند شهرداری

 

در هر نقطه ای که هستید می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش کنید. برخی مناطق عبارتند از:

 • مرکز عرضه حکیمیه
 • مرکز کشتارگاه حکیمیه
 • مرکز فروش خاوران
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • اسلامشهر
 • مرکز عرضه دام قائم (قائم شهر)
 • مراکز دام زنده آزادگان
 • افسریه
 • و ….

سعی داریم دام خریداری شده شما را از نزدیک ترین شعبه برای شما ارسال کنیم تا در زمان مشخص شده درب منزل و محل شما تحویل داده شود.

کیفیت دام زنده تهران

در مجموعه شیپ 98 نهادهای مختلفی حضور دارند که بر نحوه عرضه دام زنده شهرداری در شهر تهران و همچنین شهر کرج نظارت می‌کنند. در این بین گروهی نیز وجود دارد که بر بهداشت و سلامت گوسفندان نظارت می‌کنند. به این خاطر گوسفند زنده و بره زنده که در مراکز کشتار شهرداری تهران مانند مرکز کشتار شیپ98 عرضه می‌شوند. کاملا بهداشتی هستند و از سلامت ظاهری و باطنی نیز برخوردار هستند. همچنین کیفیت گوشت دام زنده شهرداری sheep98 از ارزش بالایی برخوردار می‌باشد چرا که این گوشت از نژاد‌های مختلف و دارای گوشت با کیفیت نظیر گوسفند افشاری، مغانی، کردی و … تهیه می‌گردد.

خرید دام روز شهرداری

عرضه گوسفند زنده در میادین شهرداری

امروزه عرضه گوسفند زنده سالم و بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. به این خاطر شما باید به دنبال خرید از یک مرکز عرضه گوسفند زنده معتبر باشید. که به صورت بهداشتی و استرلیزه به عرضه گوسفند و عرضه دام زنده می‌پردازد. به این خاطر مرکز عرضه گوسفند و بره شیپ 98 به عنوان معتبرترین مرکز عرضه گوسفند زنده در تهران شناخته می‌شود. که از بر اساس سلیقه و خواست مشتری به عرضه انواع نژاد گوسفند زنده در وزن‌های مختلف می‌پردازد.

مزایای خرید دام زنده از شیپ 98

قیمت دام زنده شهرداری برای کشتار که در این بخش برای سال 1401 نرخ دام به روز را برای شما قرار داده ایم جزو یکی از مزایای عالی این مجموعه می باشد. در این قسمت سعی داریم به تمامی نکاتی که لازم است در رابطه با خدمات مجموعه بدانید را برای شما لیست کرده ایم. در صورتی که قبلا از ما خرید کرده باشید بی شک با خدمات ما آشنایی دارید. در صورتی که تاکنون این تجربه را نداشته و به آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری در تهران و کرج مراجعه نکردید، لازم است حتما این موارد را با دقت مطالعه کنید.

 • پرورش تمامی دام ها به صورت 100 درصد طبیعی و ارگانیک
 • نظارت دامپزشک روی انواع دام کشتار روز در ذبح
 • عرضه انواع دام اعم از: گوسفند و بره، گاو و گوساله، بز و بزغاله، شتر
 • عرضه انواع طیور همچون: مرغ و خروس زنده، بوقلمون، شترمرغ
 • امکان خرید به صورت حضوری از طریق مراجعه به مرکز خرید دام کشتار با قیمت امروز
 • قابلیت خرید به صورت غیر حضوری از طریق شماره تماس مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج
 • ذبح کاملا رایگان
 • حمل و نقل رایگان در خرید های اینترنتی
 • تمامی گوسفندان و دام ها کاملا سالم و جوان هستند
 • انواع دام با وزن های مختلف
 • عرضه برای قربانی، نذری، دفع بلا، قربانی در مراسمات
 • امکان خرید و پخش گوشت بین نیازمندان (درصورت درخواست شما)
 • دارای تیم مجرب و قصاب ماهر
 • نگهداری دام کشتار با نرخ بروز در جایگاه تمیز و بهداشتی
 • رعایت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی
 • ذبح بهداشتی
 • بازدهی گوشت بالا
 • انواع نژاد دام گوشتی که میزان گوشت خالص دام بیشتر خواهد بود
 • خرید و فروش میش و قوچ بالغ
 • فروش بره نر و ماده
 • مرکز معتبر فروش در تهران
 • مراکز خرید و فروش در کرج
 • قیمت دام زنده شهرداری با تخفیف در ایام مختلف
 • نرخ ارزان و به صرفه
 •  و …

قیمت دام زنده شهرداری امروز در تهران و کرج

فروش دام کشتار روز

یکی دیگر از مباحثی که ما در این مقاله به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت. موضوع فروش دام با نرخ به روز است که ما به صورت دقیق اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار خواهیم داد. امروزه مراکز مختلفی هستند که در تهران مشغول به فروش دام هستند. اما در این بین مرکز کشتار شیپ 98 به عنوان بزرگترین و بهداشتی ترین مرکز فروش دام در تهران و کرج شناخته می‌شود. که به صورت عمده و خرده به فروش دام زنده می‌پردازد. تا افراد مختلف بتوانند با مراجعه به این مرکز فروش دام با خیال راحت به خرید گوسفند زنده و بره زنده بپردازند.

مطلب قیمت دام زنده شهرداری امروز یکی از جذاب‌ترین مباحثی است که ما در این بخش به بررسی آن پرداخته‌ایم. تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه آن به اطلاعات بسیار جامع و کاملی در این باره دست پیدا کنید و بتوانید دام مورد نظر خود را با کیفیت هرچه بیشتر خریداری نمایید.

دام کشتار ارگانیک

از نکات حائز اهمیت در خرید دام کشتار روز این است که افراد می خواهند محصولی سالم با رشد طبیعی دریافت کنند. این موضوع اهمیت بسیاری دارد که از مراکز ذبح بهداشتی و معتبر خرید کنید تا از نظر سلامت و رشد ارگانیک دام روز اطمینان داشته باشید. تغذیه سالم از طریق علوفه در چراگاه ها می باشد که کلیه محصولات دامی این گروه در مناطق ییلاق به طور کامل از علوفه کوهستان جهت تغذیه استفاده می کنند. این روزها با نزدیک شدن به عید قربان تا عید غدیرخم بسیاری از گوسفندان را جهت فروش به تهران و کرج آورده ایم تا پاسخگوی نیاز مشتریان عزیزمان در پایتخت باشیم. اگر شما هم تمایل به دریافت قیمت گوسفنده زنده عید قربان هستید می توانید هم اکنون از طریق شماره ای که در بالای سایت برای شما درج شده است ارتباط برقرار کنید.

برخی منابع دیگر در زمینه نرخ دام کشتار بروز را می توانید ببینید.

https://livesheep.co/دام-زنده-شهرداری/

16 نظرات

 1. سیدمحمد رضایی

  لطفا قیمت امروز را به شماره نوشته شده پیامک کنید ممنون از شما.
  قصد خرید دارم 0912*******

 2. هنوز هم خدمات تحویل در محل را دارید؟ خودتون قصاب میفرستید که کار مربوط به ذبح و قربانی کردن را انجام بده؟
  شماره تماس : ۰۹۱۲۱۲*****
  با تشکر احمدی

  • بله این خدمات کاملا رایگان می باشد و شما در هر زمان که سفارش ثبت کرده و خرید خود را انجام دهید، می توانید زمان دلخوه تحویل در محل را نیز اعلام کنید.
   قصاب ما در ساعت معین شده توسط شما در محل حاضر خواهد بود.

 3. لطفا آدرس کشتارگاه رو برای اینجانب ارسال کنید می خوایم حضوری خرید کنیم. وزن مناسب برای یک دام نه زیاد بزرگ و نه زیاد کم چقد می تواند باشد.

  • سلام ، برای گرفتن آدرس و اطلاعات راجع به وزن دام زنده و قیمت روز با شماره 09194097369 تماس بگیرید.

 4. رضا شیرمحمدی

  سلام خدمت شما،
  ما برای خرید گوسفند و گوساله برای رستوران خود قبلا با مرکز خرید و فروش دیگه ای فعالیت میکردیم. به پیشنهاد یکی از دوستان اقدام به خرید از مجموعه گوسفند زنده شیپ ۹۸ کردیم.
  انصافا رضایت کامل دارم و کارشون خیلی تمیز و بهداشتی بود.
  از آقای تیموری بابت معرفی این سایت و مرکز دام کشتار بهداشتی نهایت تشکر را داریم.
  در صورت امکان به رستوران ما تشریف بیارید خوشحال میشیم میزبان شما باشیم.

  • از اینکه تونستیم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خوشحالیم.
   همواره سعی داریم خدمات با کیفیت را با نرخ روز ارزان ارائه دهیم.
   آقای تیموری یکی از مشتریان دائمی ما هستید و هر چند وقت یکبار برای مصارف گوشت اقدام به خرید دام می کنند.

 5. نرخ جدید چگونه اعلام می شود؟ چه مواردی سبب افزایش نرخ دام کشتار میشه

  • قیمت های جدید هر روزه از سمت اتحادیه مشخص و اعلام می شود که برای دریافت و استعلام بر اساس وزن می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید.
   لازم است بدانید که در رابطه با افزایش قیمت موارد زیادی در این امر دخیل هستند. لطفا این مقاله را برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه کنید.
   https://sheepcenter.ir/افزایش-قیمت-دام-زنده/

 6. با سلام
  لطفا قیمت گوسفند را برای خرید فردا اعلام فرمایید
  لطفا آدرس مرکز آزادگان و تلفن آن را جهت خرید ارسال کنید با سپاس

  • جهت استعلام هر کیلو گرم دام کشتار روز می توانید با ما تماس بگیرید.
   توجه داشته باشید کلیه محدوده آزادگان ، اسلام شهر ، کرج ، تهران ، مناطق مختلف و غیر شامل خدمات شیپ 98 میشه و شما می توانید از هر موقعیتی اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

 7. مهردا د کرمی

  سلام
  لطفا قیمت هرکیل گوسفندزنده را بفرمایید همچنین اگرمن بخواهم حضوری بیام کجا باید بیام وآیا هونجا برام خورد میکنید ؟ خیلی ممنونم
  درضمن ساعت کارتون چطوریه

  • سلام خدمت شما جناب کرمی عزیز
   بله میتونید به صورت حضوری هم تشریف بیارید در خدمتتون باشیم. کارهای مربوط به ذبح و قصابی نیز انجام میشه براتون
   لطفا جهت دریافت نرخ روز و آدرس مرکز کشتار با شماره زیر در ارتباط باشید.
   09194097369

 8. ناصر شادمان

  سلام قیمت امروز همراه جزئیات فروش و ساعات مراجعه امروز ممنونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.