خرید بره در تهران
خرید بره در تهران

خرید و فروش بره شیری پرواری

فروش بره شیری برای پرواربندی و پرورش یکی دیگر از مقالات و مطالب ما در مورد انواع بره زنده از نژاد‌های مختلف و همچنین قیمت آنها می‌باشد. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار دقیقی را درباره قیمت انواع بره شیری در اختیار دامداران و همچنین کسانی که علاقمند به دامداری هستند قرار دهیم.

بره های شیری به خاطر داشتن جثه و همچنین وزن بسیار کمی که دارند از قیمت مناسبی برای خرید برخوردار هستند، به این خاطر بیشتر افرادی که به دنبال کسب سود هستند اغلب به خرید و فروش این نوع دام می‌پردازند. در این بخش از سایت شیپ 98 نیز ما به بررسی موضوع خرید بره شیری پرواری و ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

بره شیری

انسان چگونه دارای دوره‌های مختلف رشد مانند کودکی، نوجوانی، جوانی، بزرگسالی و … می‌باشد. چنین دوره‌هایی نیز در بین تمامی حیوانات و گوسفندان نیز وجود دارد، که آنها نیز در هر دوره رشد و عمر خود دارای خصوصیات و ویژگی‌های مختلفی می‌باشند. بعد از به دنیا آمدن گوسفند را بره شیری می‌گویند که در این دوره دام دارای بدنی نرم و ظریف همراه با وزن بسیار کم می‌باشد. در این دوره بره قادر به خوردن علوفه و خوراک غذایی نمی‌باشد و منبع اصلی خوراک آن را شیر گوسفند ماده تشکیل می‌دهد تا با خوردن شیر بتواند به رشد بسیار چشمگیری دست پیدا کند.

بره شیری
بره شیری

امروزه بره‌های شیری از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند، به این صورت که دامدارانی که به دنبال سود و درآمد بسیار زیادی هستند به پرورش این نوع دام می‌پردازند. زیرا با نگهداری از این دام‌ها در بازه زمانی چهار الی شش ماهه می‌توانند این نوع گوسفند را به دو برابر قیمتی که خریده‌اند بفروشند، و به سود قابل توجهی در این راه دست پیدا کنند.

خصوصیات بره شیری پرواری

بره‌های شیری نیز مانند سایر گوسفندان دارای خصوصیات بدنی و ظاهری بسیار متفاوتی هستند، که این خصوصیات و ویژگی‌ها می‌تواند بر اساس نژاد آنها بسیار متفاوت باشد. به این خاطر ما در این بخش به صورت جزئی به بررسی بعضی از خصوصیات بره‌ها خواهیم پرداخت. بره اغلب دارای وزن بسیار کمی هستند، که وزن آنها بر اساس نوع نژاد و وزن گوسفند زنده ماده می‌تواند بسیار متغیر باشد. اندازه آنها بسیار کوچک می‌باشد و به راحتی می‌توانند در موقعیت‌های مختلف آسیب ببینند به این خاطر باید بسیار زیاد مراقب آنها بود. همچنین پشم و موی بسیار نرم و ظریفی دارند که در برابر نور خورشید می‌درخشد.

قیمت بره‌های شیری پروار بندی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم قیمت بره‌های شیر خور نسبت به سایر گوسفندان بسیار پایین‌تر می‌باشد، البته نگهداری و پرورش آنها نیز دارای اصول و سختی‌های بسیار زیادی می‌باشد. در حال حاضر بیشتر افرادی که علاقمند به پرورش دام و شروع فعالیت دامداری هستند می‌توانند با خرید این گونه گوسفند زنده با قیمت مناسبی فعالیت خود را شروع کنند. و بعد از چند ماه با فروش این نوع گوسفندان که رشد کرده‌اند و بزرگ شده‌اند درآمد و سود بسیار خوبی را به دست بیاورند.

در رابطه با قیمت بره پرواری نیز باید این گونه گفت که قیمت این نوع دام زنده بنا به شرایط بدنی، نوع نژاد و خصوصیات ظاهری آن می‌تواند بسیار متفاوت باشد. به این دلیل شما می‌توانید با مراجعه به مراکز فروش دام و گوسفند از قیمت دقیق‌تر آنها مطلع شوید. و یا می‌توانید با تماس با شماره‌های مندرج بر روی سایت با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید، و اطلاعات بسیار دقیقی را به دست بیاورید.

خرید بره

در حال حاضر افراد بسیار زیادی هستند که برای کسب درآمد بسیار قابل توجه، به دنبال خرید بره و نگهداری آنها هستند. اما آنان باید قبل از این کار موارد و فاکتورهای بسیار مختلفی را در نظر داشته باشند، تا دچار زیان مالی نشوند. در این بین شما ابتدا باید به سلامت ظاهری و بیرونی دام قبل از خرید توجه داشته باشید تا بره و دام مورد نظر شما دچار بیماری نباشد. همچنین نباید دارای نقص در اعضای بدنی باشد، زیرا وجود نقص باعث می‌شود تا دام از رشد بالایی برخوردار نباشد و نتواند در مدت زمانی کوتاهی رشد چشمگیری داشته باشد.

فروش بره در تهران
فروش بره در تهران

همچنین برای این کار شما باید به مراکز بهداشتی عرضه دام زنده مراجعه کنید. تا با خیال راحت بتوانید دام بهداشتی و سالم مورد نظر خود را خریداری کنید. در این بین مرکز عرضه دام زنده sheep 98 به عنوان معتبرترین مرکز کشتار در تهران و کرج شناخته می‌شود که شما می‌توانید به آن مراجعه کنید.

قیمت خرید و فروش انواع بره

امروزه مراکز فروش متعدد گوسفند زنده، بره و انواع دام در شهر تهران و کرج وجود دارند، که شما می‌توانید به آنان مراجعه کنید. اما شما باید اولویت خود را مراکز بهداشتی که دارای امکانات و تجهیزات متعدد هستند را انتخاب کنید. زیرا می‌توانید با خیال راحت به چنین مکانی مراجعه کنید، و به خرید بره و دام سالم و بهداشتی بپردازید. به این خاطر مرکز عرضه دام ما به عنان معتبرترین مرکز فروش گوسفند در ایران شناخته می‌شود، که به فروش انواع بره شیری می‌پردازد. به این دلیل شما باید برای خرید هر نوع دامی به این مرکز بهداشتی و معتبر مراجعه کنید.

مقاله فروش بره شیری یکی از مطالب بسیار مفید و کاربردی بود که ما برای بالا بردن اطلاعات دامداری شما به بررسی ان پرداختیم. تا شما با خصوصیات و همچنین قیمت انواع نژاد بره آشنا شوید، و بتوانید با این اطلاعات به خرید و تهیه بره شیری بپردازید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش گوسفند زنده

جهت خرید گوسفند زنده با شماره های زیر می توانید در ارتباط باشید.